Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktatok olyan emberekre...

Ti szoktatok olyan emberekre gondolni, aki régen tetszett nektek, de nem jöttetek össze velük?

Figyelt kérdés
Vagy azért mert elutasítottak vagy más miatt.Én 8 éve jóban voltam egy lánnyal szerintem kedvelt is,talán tetszettem is neki.Az egész életét elmesélte nekem,viszont egy fontos dolgot nem tudtam meg tőle.A nevét.Nem is találtam meg facebookon se azóta se,a számát se kértem el tőle akkor.Volt egy másik lány is,annak meg csak a keresztnevét tudtam meg a számát.Viszont elhagytam a telefonom és fejből nem tudtam a számát.Kerestem facebookon,de őt sem találtam meg.Azóta se találkoztam olyan lányokkal akikhez ilyen közel kerülhettem volna.
2018. nov. 20. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj nyomolt rám mivel osztálytársam volt és most egy kopasz pénzváltoval van aki a segge alá rak mindent legyen az motor vagy akármi !
2018. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es nyomult rád és nem jöttél össze vele?
2018. nov. 20. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ,mert csak alsosok voltunk bár ő mintha be lett volna rám gerjedve biztos ujazta már magát 9 évesen
2018. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es legalább ő együtt van valakivel.Nem mindenki magányos,mint én.Utcán,buszon,villamoson azért látok fiatal szerelmespárokat.
2018. nov. 20. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Uuu ez annyira bosszantó... Tavaly nyár végén elmentem gólyatáborba, ami annyira nem tetszett, hogy másnap délután hazajöttem. Mikor vártam a vonatra, odajött hozzám egy lány, aki szintén hasonló okok miatt hagyta ott a tábort. Hazafelé nagyon jót beszélgettünk. Viszont mikor elbúcsúztunk, valószínűleg rosszul írtam fel a nevét a telefonomba, mert nem találtam meg Facebookon... Azt hittem hülyét kapok. A mai napig nem tudom, hogy hívják... Nagyon bosszant :(
2018. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kattogok ilyenen, de tudom, hogy minek.
2018. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen eszembe szokott jutni néha, de nem vágyakozás szintjén, hanem csak eszembe jut a múlt, mint ahogy más területe is
2018. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose jutnak eszembe, az ilyesmit lezárom és továbblépek, nem vagyok hajlandó ki tudja meddig kínozni magam azzal, hogy "mi lett volna ha", semmi értelme.
2018. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!