Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen? 18/F

Krómgyűrű kérdése:

Miért vagyok ilyen? 18/F

Figyelt kérdés

Kissé introveltált személyiségem van. Fiú barátaim vannak páran, akikkel hébe-hóba beszélgetek. Nem vagyok bulikba járó típus. Sportolni sportolok, de egyedül. Nem vonz a csapatsport.

De nem ez a lényeg.

Egész életemben 2 olyan lány volt, akibe szerelmes voltam, de gyáva voltam lépni. Ezért érzem azt, hogy nem fogok soha az életben elérni valami társasági szintet. Nem szoktam beszélni lányokkal sem. Nem mondom, hogy nem mozdulok ki otthonról, néha elmegyek motorozni és egyebek, de máshova nem.

Miért vagyok ilyen személyiség? Mások is vannak, akik hasonlóak mint én?



2018. nov. 22. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem, te egy ilyen igazán kivételes eset vagy!


Ja.. NEM!

2018. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hali, kb ugyan ez vagyok én is 18f. Zárkózott, bizalmatlan, azért szeretek kimozdulni, de egyedül nem akkora élvezet már semmi, ezért jó lenne már találni

egy hozzám hasonló lányt. Csak nincs hasonló lány ismerősöm..

2018. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna, a motorozást leszámítva.


18/f

2018. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
azért vagy ilyen mert egy 18 éves kisfiú vagy. majd felnősz
2018. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem történt veled semmi megrázó, tragikus dolog, rossz élmény amit nem tudtál megfelelően feldolgozni, akkor nincsen különösebb oka annak hogy kissé introvertált, félénk vagy.Igen, vagyunk páran akik hasonlóak mint te (köztük én is). Nem kell feltétlen csapatban sportolni ahhoz hogy ne legyél egyedül elég ha elhívod az egyik barátod egy közös edzésre.Én is ha már nagyon unom hogy egyedül edzek elhívom a barátnőim (mondjuk az már más kérdés hogy sokszor nem akarnak jönni...).
2018. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok, annyi kivétellel hogy nincsenek barátaim.
2018. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

mert sokat recsizel, amiből titkot faragtál, úgy el kell bújni (attól függ hol csinálod) a titkolózás befelé fordultá, gondolkodóvá, megfontoltá teszi a személységet.


Nézzük meg a szót: BE FEL É FOR DUL Ó

(Befeléforduló) A fel (ez lehet é =Fél) A for lehet forr, a dul lehet Dúl. Az É az lehet E,ez,én. Az Ó lehet 0, nulla, ott a közepén

az É

Tehát félelem, forr, dúl, én,


Ki fel é for dul ó

A másik szó, ők másokat bántanak, míg a beleféfordulók magukat bántják, úgy hogy izolálják magukat a többiektől, mert nincs sz



Ne vedd komolyan, csak írtam valamit.

2018. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
legutolsó akárhogy hülyéskedik van igaza. ha nem hokizol annyit extrovertáltabb leszel. nofapnak érdemes utána olvasni
2018. nov. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem csak én "lógok ki" a sorból. Nem vagyok már kisgyerek. Teljesen felnőtt fejjel gondolkozom, ezt már mások is tapasztalták. Utolsó kettő: elhiszem, hogy igazatok lehet, de nem szoktam ezt csinálni.

2018. nov. 23. 03:56
 10/16 -remete- ***** válasza:
Menjél már mindenki hokizik. Plusz azért vagy befelé forduló mert gyáva vagy felelőséget vállalni a tetteidért. Pl oda állsza csaj elé hogy tetszöcsajegyüsz moziba? Oszt ha azt mondja nem. Akkor se dül össze világ. Majd mész mással. Plusz a Nem felszabadìt mert nem kell gyötörd magad a mi lett volna ha kérdéskörrel.
2018. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!