Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van ertelme igy...

Szerintetek van ertelme igy elni tovabb?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota kirekesztettnek erzem magam. Alairom ez az en hibam is. Nem nyitottam az emberek fele. Akik fele nyitottam, tulsagosan hamar megbiztam bennuk. Altalanos illetve kozepsuliban is en voltam kipecezve. Egy volt kozepsulis osztalytarsammal tartom a kapcsolatot. Probalok a munkara koncentralni, rengeteget dolgozok, de besokaoltam minden fele teren. Ennek a tetejebe meg el kell fogadnom magam, mert leszbikus vagyok. Bar kivel ismerkedek, mindif rlcseszem. Nem tudom, miert nemtudok ellazulni kellokeppen. Mi lehet ebbol a kiut?

2018. nov. 24. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lenne értelme élni? Az emberek manapság tök magányosak. Nézz körül: mindenki nyomja a szr mobilját ahelyett, hogy a mellette ülővel dumálna. Itt is egy csomó magányos ember van. Meg egy csomó különc ember is van és sok leszbikus is. Szerintem engedd el ezeket a dolgokat, tojj rá, hogy mi van meg mi nincs. Élj úgy, hogy jól érezd magad! És teljesen mindegy mi az, csak érezd jól magad tőle.
2018. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot! De ugy erzem, hogy mar nem lehet helyrehozni semmit. Gyerekkorom ota elcdesztem az eletemet. Azt sem ertem, akit szerettem igazan, miert nem tudtam nala ellazulni, miert benaztam. Teljesen ossze vagyok torve. Nem panaszkodas, de tenyleg kivagyok.
2018. nov. 24. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok.

Nekem pár hete lett vége a kapcsolatomnak életem szerelmével, 12 évig voltunk együtt. Ráment a fiatalkorom, és nem 2 hét alatt fogom kiheverni. Költözhettem megint vissza a régi kisszobába középkorúként. Most akkor kössem föl magam vagy inkább kezdjek valamit az életemmel? Ha meg akarnál halni már megtetted volna, nem velem beszélgetnél.

2018. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van
2018. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell élni, hanem másképp. Kell olyan értelmes tevékenységet, elfoglaltságot választani, ami örömöt ad és nem szabad másik emberre ráakaszkodni. Az nagyon jó, ha van kölcsönösség az emberek között, de folyamatos önkontrollt kell gyakorolni, hogy ne legyünk "sok" a másik számára. Úgy lazulj el, hogy ne okold magadat, mert a kettőn áll a vásár ilyenkor is igaz és a történésekben mindig benne van, hogy ha el lehet cseszni valamit, akkor sokszor bizony az ember elcseszi, hacsak nem figyel nagyon alaposan és nem tanúsít önmérsékletet.
2018. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koltozesen gonfolkozok, ahol senki nem ismer. Es talan uj eletet tudok kezdeni, mas kiutat nem tudok ebbol.
2018. nov. 24. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Annyi dolog van az életben amiért érdemes élni.

Tudod nem csak neked volt szar a gyerekkorod. Én gyerekkoromban a családomat vesztettem el.

Az élet nem mindég jó és szép néha megkell tapasztalni a rosszat, hogy értékeld a jót.


Bírsz változtatni a helyzeteden csak akarni kell.

Keress hobbyt, esetleg kirándulj, rengeteg olyan dolog van ahol ismerkedhetsz.

2018. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor költözz. Most akkor meghalni akarsz vagy élni, vagy csak azt, hogy sajnáljunk téged?
2018. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nincs esélyem, mert a nőkhöz vonzódsz?


Persze van értelme élni, az élet egy felfedezés, mindig tanulsz/megismersz valami újat.


Én ma tudtam meg este a mentőautó nem szirénázhat.

2018. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan elfoglaltságot/sportot, amit szeretsz, amit élveznél. Nem kell profi legyél benne, csak élvezd. Ez már önmagában egy plusz lesz az életedben és bármi is legyen ez az időtöltés, nem leszel egyedül.

Egyébkén meg lehet tudni, hogy hány éves vagy?

2018. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!