Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek annak hogy ilyen...

Szerintetek annak hogy ilyen sok magányos ember van, lehet az az oka hogy a tévében és újságokban látható ismert hölgyek gazdagokkal járnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy egy lány aki néz tévét vagy olvas bulvárlapot azt látja,hogy vele egyidős lányoknak jómódú barátai vannak.Például Palvin Barbinak Hamilton,Vajna Tímeának Andy Vajna,Zimány Lindának Dzsudzsák Balázs stb.És így azt gondolhatja hogy ha ezeknek a lányoknak jár egy gazdag,jómódú férfi akkor neki is.És azért válogat,mert Ő is olyat szeretne mint pl.Dzsudzsák Balázs.
2018. nov. 24. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy nő nem fog egy olyan férfival kapcsolatot létesíteni aki képtelen saját magát ellátani.


A férfi az más. A legtöbb férfinél nem számít ha a nőnek nincs munkahelye.


Nekem volt egy barátnőm akivel együtt éltünk és csak én dolgoztam ami egy ideig nem zavart. De mivel nem volt beteg vagy bármi más problémája hogy ne tudjon dolgozni így nem hagytam szó nélkül.

Ha munkaképes akkor dolgozzon.

2018. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kár azokért, akiket a bulvár-média befolyásol ilyen módon, bár az szomorú, hogy ez a trendi...
2018. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem olyan férfi kell aki dolgozik, képes magát eltartani ÉS nagyjából egyforma műveltségi szinten vagyunk. Egy bunkó prolival sosr jönnék össze.

(Amúgy a büdös életben nem hagynám hogy kitartott legyek)

2018. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy reggel megy egy csinos,fiatal lány dolgozni,kezébe akad egy Lokál újság címlapon Andy Vajnával és Timivel és idegesítheti,hogy amíg ő reggeltől estig dolgozhat 130 ezerért,addig Vajna Timi aki ráadásul csúnyább mint ő,úgy él mint egy királynő.
2018. nov. 24. 21:17
 5/18 anonim ***** válasza:
A csinos fiatal lány legalább megdolgozik a pénzért amíg a Timike labdáit pucolja a pénzért. Ennyi.
2018. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Timike, Dzsudzsák labdáit pucolja pénzért*
2018. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De a csinos fiatal lány elhatározza hogy ő sem fog akárkivel összejönni kivárja amíg találkozik egy jómódú, gazdag férfival.
2018. nov. 24. 21:25
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt miből gondolod? Jós vagy?


De végül is mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

2018. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Látom most máshogy próbáltad tálalni, ez már haladás.
2018. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bombanő lesz megint?
2018. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!