Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés ha szeretnek?

Milyen érzés ha szeretnek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 11:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hát...jó... :)


Most komolyan.Hogy írjak le egy érzést amit érezni kell.?

2018. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szai!

A szeretet "csak egy szó, csak a kapcsolat számít, amit a szó sejtet."

Ha látod,érzed ,tapasztalod hogy figyelembe veszik a véleményed számítanak rád és tudásodra tapasztalatodra,jól érzed velük magadat akkor ott szeretnek téged.

2018. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Engem 3 éves koromban szerettek utoljára, de már elfelejtettem, hogy milyen volt.
2018. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ijesztő, ha előtte nem szoktad meg.
2018. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak a majomszeretetet ismerem, az meg egy téves szeretettípus.
2018. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Eklerpali válasza:
Biztonság, nyugalom. Elengedheted magadat, bízhatsz valakiben.
2018. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ilyet soha nem éreztem.Ha valakinen megbíztam,egyből a hátamba szúrta a kést
2018. nov. 26. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:

A szeretet erőt ad, biztonságot, nyugalmat. Erősnek, szuperhősnek érzed magad tőle és ezt azzal generálhatod ha szeretsz másokat.


A szótáramban úgy kell valakit szeretni, hogy légy önmagad, hallgasd meg mindig amit mondanak (kivéve ha szidnak meg provokálnak), légy megértő (kivéve ha bántanak). A barátaidnak/barátnőidnek adj ölelést, alapjáraton mindenkihez (aki nem bánt) legyen egy jó szavad és adj nekik reményt. De hitegetni ne hitegess, hazudni sose hazudj. Szeretet csak biztonságon, következetességen alapulhat.


Noha érzem mi lenne a szeretet, nem élem át, mert nem adják úgy nekem, ahogy szükségem lenne rá, de fogalmam sincs hogyan kéne.

2018. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az az az érzés amikor tudod hogy van valaki aki melletted áll jóban, rosszban, akinek elmondhatsz mindent, akinek a vállán kisírhatod magad, akit szerelmesen átölelhetsz egy sz@r nap végén, akivel együtt nevetsz és sírsz akire ha gondolaz megszáll az ihlet mondjuk egy doga előtt, akire ha gondolsz könnybe lábad a szemed a boldogságtól, akivel kipirul az arcod ha beszélsz, akivel hidegben sem fázol. Ő az aki szeret téged és ő ugyanígy viszonyul hozzád.
2018. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyen ember nem lètezik
2018. dec. 26. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!