Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre szomorúbb vagyok amiatt,...

Egyre szomorúbb vagyok amiatt, hogy magányos vagyok. Szerintetek még van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok amiatt, mert sosem volt barátnőm, és ez nagyon rossz érzés, hogy nem kellek egy lánynak sem.

Néha már semmi esélyt nem látok arra, hogy legyen valakim. Pedig annyira szeretnék már.

Hiába próbálkozom, de mintha direkt nem akarna összejönni.:(


Változhat ez még?


2018. nov. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

igen. én nőként voltam egész életemben magányos farkas, ki tudja, miért, nem a külsőm miatt.

viszont most már 4 éve kapcsolatban vagyok valakivel, aki szintén ilyen számkivetett volt egész életében :D mi meg jól egymásra találtunk, a világ meg bekphatja

2018. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez. Szóval nem vagyunk egyedül, csak kevesebben vagyunk, emiatt meg nehéz megtalálni a másikat.

Ne görcsölj annyira.

2018. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg barátom nem volt még, de még fiatal vagyok, úgyhogy semmi sincs veszve.
2018. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnalom!

A remeny hal meg utoljara! :)

2018. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!