Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, nem túl sok barátom van, és akik vannak azok se olyan túl közeliek. Nagyon zavar hogy nincs kivel elmennem ide-ode. Sajnos elég csendes vagyok,nehezen barátkozom és hiába próbálkozom,nem tudok ezen változtatni.

Barátom sincs, ami azért elég lehangoló 18 évesen.

Mit csináljak? Elvagyok keseredve.


2018. nov. 27. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtad,hogy vannak nem olyan közeli barátaid, utána pedig azt, hogy, nagyon zavar, hogy nincs kivel eljárnod ide oda. Ezekkel a barátokkal menj el! Hidd el, abból könnyen születhet barátság! Mi érdekel? Menj el arra, arról sokat tudsz, könnyen is tudsz beszélni róla, szinte biztos, hogy jó beszélgetés alakul ki.
2018. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszel másoknak, ezért kiközösítenek. Ha van valami hobbid akkor valakivel tuti lesz közös pontod. Egyébként én szeretek barátkozni, ha gondolod nyugodtan írj rám itt privátban, elárulod a neved és beszélhetünk messengeren.
2018. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
miért lenne lehangoló hogy nincs senkid? úgy csinálsz mintha a világ vége lenne
2018. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Mert a legtöbb embernek van igénye arra ,hogy néha közös programokat szervezzen más személyekkel. Nem 0-24ben akarok emberekkel lenni, csak néha jól esne kicsit "élni" is.

Igazad van nem a világ vége, de azért elég rossz érzés a magány.

2018. nov. 27. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a közelben laksz, én szívesen elmegyek veled közös programokra. :)

Amúgy én korcsolyázni mennék, de nincs kivel.

(20/L Nyíregyháza)

2018. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután közelebb kerülsz valakihez, könnyen meg tudsz nyílni és beszélgetni? Sajnos ha csendes vagy, akkor az emberek azt gondolhatják, hogy nem vagy rájuk kíváncsi, meg kell tanulnod úgy kifejezni magad, hogy érdeklődőnek tűnj, azonban ne Te légy a figyelem középpontjában, így nem okoz ez szorongást. Merrefelé laksz, még középiskolás vagy? Nincs semmilyen lehetőség, ahol emberek között lehetnél, hogy ismerkedj?
2018. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!