Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minimum egyszer, ha többször...

Minimum egyszer, ha többször a sors nem is ad rá lehetőséget, de meg kell tapasztalnia nindenkinek az őszinte boldogságot?! Ti hisztek a sorában?

Figyelt kérdés

Úgy érzem senki nem szeret, és nem értékel.

Kívűl belül rossznak érzem magam.

Mint egy rakás szerencsétlenség.

Valahogy semmi nem jön össze, amit el tervezek, a családomra pedig nem számíthatok, senki nem értékel és nem szeret.

Ez pedig óhatatlanul is elgyengít.

Hasonló helyzetben valaki ?



2018. nov. 28. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért jön mindenki a sorsal?

Vagy ennyire jó a sorsba menekülni?


Ha sorsra vársz akkor bizony boldog SOHA nem leszel! Tapasztalatból írom neked kedves kérdező.

Ahoz, hogy boldog legyél tenned kell érte. A sült galamb sem repül a szádba magatól..


Én se számíthattam soha a családomra és amíg arra vártam, hogy majd a sors végre megsajnál addig csak rosszabb lett.

Majd végül elkezdtem dolgozni és lett lehetőségem arra, hogy tanuljak illetve fejlesztjem magam és végre foglalkozhattam a hobbimmal ami végett sok embert és igaz barátokat szereztem/ismertem meg. És persze amire sokan vágynak egy párkapcsolatra. Nem sors mentett meg a magánytól ha nem, ÉN mentettem meg magam.


Szerintem jobban jársz ha felhagysz a sorsal és végre elkezdesz tenni azért, hogy megszerezd azt amire a szìved vágyik. A BOLDOGSÁGRA.

Hajrá sok sikert!:)

2018. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindenem meg van, amiről csak álmodtam. Tettem és szenvedtem is érte, többet mint reméltem !

De barátok, családom és normál párkapcsolatom nincs.

Pedig amellett hogy komoly, én rendkívül közvetlen, barátságos és kedves ember vagyok.

Ugyanakkor nyitott, és igyekszem barátkozni, nyitni a családom felé, és a férfiak felé is, de egyszerűen nem sikerül. Ezért hoztam fel a sorsot. Mert nem érzem magam taszítónak a külsőmet és a belsőmet tekintve, nyilván vannak rossz tulajdonságaim, de ki sem alakulnak tartós és jó baráti viszonyaim, normális párkapcsolataim, az utálatos és önző családomról nem is beszélve.

De köszi, a pozitivizmust !

2018. nov. 28. 01:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát a boldogság csak egy érzés, nem egy maradandó állapot, általában tart néhány óráig maximum. Én azt figyeltem meg akkor érzem, amikor általában valamilyen törekvés vagy próbálkozás után úgy érzem, hogy minden a lehető legjobban sikerült, volt olyan is, hogy nem értem el a célomat, de utána mégis elöntött a boldogság és tisztára felpörögtem mert tudtam, hogy ez volt a tőlem telhető legjobb eredmény amit elérhettem. Szóval ha ezt akarod érezni, csak adj bele mindent (bármit is csinálsz), hogy visszagondolva egyértelmű legyen hogy a legjobb eredményt érted el amit lehetséges volt számodra.


Azzal meg ne foglalkozz, hogy ki szeret, szeresd magadat és akkor kellemes plusz lesz ha más szerettét is érzed, de nem fogsz függni tőle.

2018. nov. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszer én is megtapasztaltam ezt a dolgot, de soha többet nem kell. Azért, mert egy nagyon rövid ideig tartó állapot volt, ami benne maradt az emlékeimben, és visszavágynék rá, de mivel tudom, ha mégegyszer megtapasztalhatnám, megint csak egy röpke pillanat lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=yZx_OWubMnA

2018. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

nem jár alanyi jogon

ha nem teszel érte, akkor miért járna?

ha ezt akarod, dolgozz meg érte, érd el a saját erődből, ne a sült galambra várj!

2018. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hármas, amiről te írsz, az a tiszta öröm !

A boldogság nem ilyen !

2018. nov. 28. 08:32
 7/12 A kérdező kommentje:

Négyes, ez nagyon szép.

Nem szoktam az ő dalait hallgatni.

Eztmost hallom először, szép.

Köszönöm a kommenteket is !

2018. nov. 28. 08:35
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
A boldogság egy röpke pillanat,hamar elszáll..
2018. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Vannak dolgok, amikért tehetünk és vannak olyanok is, amik rajtunk kívül állnak.

2018. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hármas, amiről te írsz, az a tiszta öröm !


A boldogság nem ilyen !"


Nem, az öröm az az amikor megkapsz valamit/megtörténik valami amire vágytál/amit elérhetetlennek gondoltál.


Akkor milyen az a boldogság? És honnan tudod, ha még sosem érezted? Nem lehet, hogy valami irreális képet kergetsz és azért érzed rosszul magad? Az agy nem úgy működik, hogy egy jó érzés hosszútávon fennmaradjon, ezek jutalmazásra, pozitív megerősítésre vannak, semmi értelme nem lenne, ha egyfolytában fürödnél a boldogságban, csak gondold végig logikusan. Szerintem amit te keresel az inkább a megelégedettség, az az érzés, hogy nincs szükséged másra.

2018. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!