Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklek én senkit?...

Miért nem érdeklek én senkit? Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Egyetlen 1 igaz barátom van, a többi mindd ilyen felszínes,álszent barátok. Miért van ez? Miért nem érdeklek senkit?
2018. nov. 30. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Manapság ez van mindenhol, nem csak nálad. Vannak emberek, akiknek a barátság szó, nem azt jelenti, hogy számíthat rá az ember, hanem, amíg ott van elvannak, de aztán már kit érdekel. Ezek felszínes kapcsolatok, kölcsönös kihasználáson alapulnak, hogy az adott életszakaszban ne kelljen egyedül lennie. Nekem is csak 2 olyan barátom van, akire számíthatok + a testvérem, de igazából szerintem ennyi elég is, sőt, nekem egy ember is elég lenne. Ez van, felszínes a világ, a hever és a barátság fogalma egybeolvadt...Örülj, hogy legalább egy van, valakinek még annyi se.
2018. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haver*
2018. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bonts pezsgőt és ünnepelj! Van egy igaz barátod, akit érdekelsz. A legtöbb embernek egy ilyen sincs.
2018. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valakinek egy sincs (pl. nekem).


26f

2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok igaz barátom, aki elfogad és számíthatok rá na ilyenből még kevesebb van. Az emberek felszínesek lettek és tárgyakként kezelik az embereket ,saját magukat is. Felnőttként meg még nehezebb igaz barátságra lelni. Ez van. Adj hálát annak egynek is.
2018. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy barátom,akivel az elején tök jól elvoltam,aztán egyszer csak eltünt. Mintha nem is lett volna az életemben. Hagyott egy mélypontot az is biztos. Elérik,hogy megbízz bennük,aztán ott hagynak a semmiben egyedül,reménytelenség érzésébe. Ez a legrosszabb.
2018. nov. 30. 15:47
 7/7 anonim válasza:
18 éves vagyok, úgy nőttem fel hogy voltak barátaim de nem olyan hogy legjobb barát vagy hasonló, hanem csak tudod amikor kicsi a gyerek elmennek játszani stb.. most meg semmi :D most fogok érettségizni, és hadd ne mondjam milyen szar. Neked van ott valaki, akivel mindent megoszthatsz nekem egy napom úgy telik hogy megyek suliba tanulok hazajövök tanulok. kb sehova se megyek el. mert nincs kivel egyedül meg beszéljek magamba vagy mi? :D szóval nyugalom, a te helyzeted még rendes nem mint a hozzám hasonlóaké :)
2018. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!