Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nagy elvárások ezek?

Miért olyan nagy elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nagyba annyi a bajom, hogy átlagba mindenki kiröhög ha megtudják hogy mit várnék el egy lánytól. A legtöbb eleve hülye gondolkodású ember, de akkor is. Miért olyan egetrengetően nagy elvárás az, hogy olyan lány mellett tudnék csak meglenni akinek még nem volt senkije, nem öltözködik úgy mint egy utolsó szerencsétlen ribi, nem sminkelgeti magát literszámra hanem kb úgy adja magát ahogy van. Lényegébe amin mindenki kibukik, én nem valami "kalandra" keresek valakit, hanem úgy egy életre, és ezért mindenki csak kiröhög, és már nagyon kíváncsi vagyok a trollok hülye válaszaira hogy miért tartjátok ezt annyira nagy hülyeségnek, ha valaki nem csak ágyra megy? Miért nem elfogadott már az ilyen? :D Vagy olyan nagy elvárás hogy egy depressziós ember arra vágyik hogy valaki kitartson mellette? Tényleg nem értem a legtöbb ember gondolkodását.

17F, agyilag a korától fiatalabbnak tűnő emberek kíméljenek.



#magány #öngyilkosság #találjátokkiakulcsszavatmagatoknak
2018. nov. 30. 15:36
1 2 3 4
 1/38 nemaRendőrség ***** válasza:
32%

Lel, incel.

Belőled lesz a 40 éves szűz vagy 22 évesen hős leszel mint Eliot Rodger

2018. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az első. Bár valószínű a 20-at sem élem meg.. :/
2018. nov. 30. 16:00
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Először is, nem vagy depressziós.

Másodszor, biztos vagyok benne hogy 100 ilyen lány sétált már el melletted, csak nem vetted észre, mert nem volt olyan szép, mint amilyen az elvárásod.

Harmadszor, sajnos te vagy az aki agyilag még nem túl érett, de ne aggódj, majd felnősz.


23L

2018. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Ja és negyedszer, nem leszel öngyilkos hiába írtad a kulcsszavakhoz :)
2018. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 nemaRendőrség ***** válasza:
68%
Persze, hogy nem lesz öngyilkos. Ez nem hogy béta, hanem gamma ember
2018. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

3-te hülye vagy :) Ha nem ismersz honnan tudnád? IRL pedig idejét sem tudom hány éve beszéltem korombeliekkel, és nem is tervezek. A direkt ismerkedés nekem túl erőltetett, és nem is mernék odamenni meg ilyenek. Nekem nem arra van szükségem mint az átlagnak, hogy legyen kit toszni meg legyen mellettem egy ribi aki után mindenki megfordul.

Elment mellettem, de nem olyan szép? Nekem nem a külső számít, a "túl szép" agyon sminkelt meg "seggecsöcsekintvan" ribik pedig annyira sem érdekelnek mint amit a WC-be rakok, bár azt is lehúzom. É undorodok az ilyen tinip*csa stílustól, nincs rá szükségem. Épp ezért akarok neten ismerkedni és nem IRL, mert a neten meg tudom ismerni a szemébe se kell néznem stb, és akkor nem az lesz hogy szemtől szembe kell megsérteni ha éppen nem "jön be". Bár nem vártam el hogy megértsétek, pont ilyen trash kommentekre számítottam.

2018. nov. 30. 16:03
 7/38 A kérdező kommentje:
-Szerintem nem kell megmutatnom a karomat ahoz, hogy az ellenkezőjét gondoljátok. Bár ti biztosan jobban tudjátok hogy akarok-e élni. Bár megszoktam hogy a trash emberek legjobb elfoglaltsága azokat csesztetni akiknek elegük van az életből O_o
2018. nov. 30. 16:04
 8/38 anonim ***** válasza:
69%
Trash, irl.. úristen. Aki meg öngyilkos akar lenni nem a karját vagdossa hanem megöli magát. Ostoba vagy. 3-as voltam. Nincs több hozzáfűzni valóm.
2018. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy most egyből megölöm magam te nagyokos. Azt mondtam hogy nem sok kedvem van élni, de úgy hogy nem ismered a helyzetemet úgy könnyen ugatsz. Inkább ne is írtál volna semmit, csak lejáratod magad a bunkóságoddal :)
2018. nov. 30. 17:06
 10/38 anonim ***** válasza:
82%

1. Konkrétan szűz lányt keresel. Ez miért nagy baj? Mert nem ez határozza meg az ember személyiségét. A fiatalok kíváncsiak milyen ez a nagy tabuként emlegetett szex, nem hiába, kiakarják próbálni. Ott van a média, a tinimagazinok, az idősebb emberek, akik a szexet mint a világ legjobb dolgálnak állítják be...ki ne akarná így kipróbálni? A másik, hogy a morális/vallási/etikai kérdések csak tovább bonyolítják ezt a természetes dolgot, továbbá olyan effektust is előidézhet mint a "tiltott gyümölcs". Azt meg nem kell taglaljam remélem, hogy a fiúk korábban megismerkednek magukkal, vmivel tapasztaltabbak ezen a téren stb..


Ott a másik dolog, hogy a lányok naivabbak, belemennek a fiú kedvéért és a kíváncsiság miatt. Elég sokan elhamarkodottan, és bántja Őket a tettük (ugye ha csaj lefekszik 16 évesen vkivel at már ribi, de a fiú nem...) Szval itt megintcsak jön a társadalmi megkülönböztetés. Az is lehet, hogy szerették egymást, de szétmentek, és történt közöttük aktus, ettől még nem lett romlott az ember, csak rájöttek, hogy nem egymásnak valók.

Szóval egy szó mint száz, csúnya dolog vkit ezért megbélyegezni, főleg a 21. században.


2. Öltözködés/smink: sokan megszeretnének felelni azoknak az ideáloknak amit a társadalom kreált. Túl sok az ember- mind a tökéletességre törekszik. Kémiai szinten is az anyagok a stabilitást igyekszenek elérni. A másik nekem speciál az atléta+rövidnaci a kedvencem, ez kényelmes, nyáron jól szellőzik és a kényes helyek (hónalj, mellkas, comb) nem izzad meg teljesen. A szabásuk miatt, igen, előfordul a villantás, de nem azért mert ribi lennék vagy vmi, hanem nem egy lemaradt muszlimok által élt országban vagyunk, ahol nem tudják megfékezni a férfiak a nemi indíttatásaikat és ezért a nőket szabályozzák. Lehet, hogy nem vagyunk még annyira nyugatiasak, de nem is vagyunk túlságosan lemaradva. A sminkelés sok lánynak önbizalmat ad. Biztos van egy ellentétes dolog ami a fiúknak (hajzselé, alkohol vagy tudja a bánat..) meg az is lehet, hogy így tetszik magának, jobban érzi önmagát.


3. Felgyorsult a világ, nincs "idő" a másik kiismerésére, ha tálálkozunk vkivel aki a felét kiteszi annak amit szeretnénk, már belemegyünk a kapcsolatba (ha vki mindenáron azt akar), és éljük tovább az életünket, közben mérgezzük egymást, mert nem hagytunk időt mások megismeréséhez és mégsem az "igazi"-val vagyunk. A másik és egyszerűbb módja: ugrálunk egyik partnerről a másikra, nem kell sok időt belölni, mindig akad ilyenre partner.


Hosszadalmas, nem elkapkodható dolog az, hogy rátaláljunk az igazira. Nem szabad belelátni egyből az első lányba/fiúba akivel randizunk v ilyesmi. Jönni fog magától, lehet nem akkora hévvel mint az "első látásra szerelem", hanem lassacskán felépülve (elsőre ismeretség-barátság-aztán már vele élsz).


4. Nem bölcs dolog lehülyézni másokat, nyilván vmivel több élettapasztalatuk van, mint neked. Az öngyilkossági gondolatok/hajlam nem egyedi dolog, sztem az emberek többségénél vmilyen módon felütötte a fejét-e fogalom. Én nagyon sokat foglalkoztam ezzel a gondolattal, könyvet is olvastam maga a tettlegességről/módszerekről, és mondani egyszerű, hogy megteszed, főleg addig ameddig nem vagy képbe milyen balul sülhet el az egész. Van azaz volt egy fickó, aki 3x próbált öngyilkos lenni sikertelenül (vmelyik próbálkozásánál maradandó sérülést tett magában), aztán évekre rá kigyulladt a háza (egy cigi miatt), Ő meg kimászott a házból az útra közben segítségért kiabált (már amennyire ment neki) és az égési sérüléseibe halt bele az út közepén (jó párszáz méterre a házától). Szval egy buta baleset következtében halt meg szenvedve, segítségért esedezve, kicsit fura a sors, nem?


5. A vágyaidat tartsd meg magadnak, ne oszd meg a haverjaiddal. Nincs közük hozzá, hogy neked mi "kell". Ha megosztod és kiröhögnek ezért, vess magadra, máskor jobban gondold át kivel mit beszélsz meg.

2018. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!