Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy hogy nem...

Éreztétek már úgy hogy nem találjátok a helyeteket? És hogy minden rossz körülöttetek? Van megoldás?

Figyelt kérdés

A páromtól és a szüleimtől kb 6 órára lakom, az egyetem miatt költöztem el. Sűrűn járok haza, mert hiányzik mindenki otthonrol.. Sokat kell tanulnom, heti több tesztet ís írunk, nagyon stresszes egyetemet választottam. Otthon mindenki dolgozik, párom van hogy 12-14 órát is naponta. Sehol nem találom a helyem, egyszerűen nem érzem jol magam, szomorú vagyok. Hobbira nincs időm a tanulás miatt, az tenne boldoggá ha a családdal lehetnék, de ők nagyon keveset érnek rá. Az is bánt hogy alig maradok itthon, indulhatok is vissza .

22/L


2018. dec. 1. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hűhaa, mit nem adnék azért, hogy legyen párom,szüleim és egyetemre járhassak.


Szóval kérdező én megértelek.:))

2018. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van de mégis nagyon keveset vagyok velük, az egyetem pedig olyan hogy lehet kijárok pár évet és megbuktatnak, nem sikerül majd..
2018. dec. 1. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Semmit sem muszáj amit nem akarsz.

Egyetemet se muszáj elvégezned, menj haza a szüleidhez és keress munkát vagy költözzetek össze a pároddal.


Ha tudod, hogy lelkileg megvisel akkor miért csinálod? Sosem értettem az ilyet.


Egyszer volt egy szar munkahelyem ahol nem érzetem jól magam sőt még a munkatársak is flegmák voltak.

Egynap fogtam magam és felmondtam és mentem keresni munkát és találtam olyat ahol jól érzem magam. Ennyi.

Ja és hozzá teszem, hogy se éretségim se diplomám nincs.


Ne szenvedj hiába.

2018. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,most is ezt érzem :(
2018. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, folyamatosan eben vagyok benne. Mi a megoldás?

Talán az, hogy nem ugyanazon a régi útvonalon, megoldási módszerrel megoldani egy-egy problémát.

2018. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!