Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, mit tegyek?

Magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban van 3 legjobb haverom, akivel egész nap öröködünk. A többi osztálytársaimmal meg nem beszélek sokat.

A 3 legjobb barátom, elég messze laknak tőlem.

Ott kezdődik a baj, amikor hazajövök a suliból, és egész nap egyedül vagyok.(ketten élünk anyámmal) Most lehet h hülyének fogtok nézni, anyám nem szimpatikus számomra. Emiatt nem beszélünk sokat. Ha beszélünk, akkor annak a 70%-a veszekedés.

Csajozni már nem is próbálok, mert már szanaszét törték a szívemet. Egész nap a zenéimet hallgatom, és szinte minden nap szar kedvem van. Nem szoktam sírni, de volt hogy kicsordult pár könny a magány miatt. Nem tudok mit tenni.



2018. dec. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hasonlóan vagyok én is, de normális csajok nincsenek, csak ilyen tiniribik tele sminkkel meg a seggük is kint van ilyen meg kinek kell..? önbizalomhiány miatt nem is próbálkozok. Foglald le magad valamivel, keress egy hobbit vagy nem tudom.. nem tudok jó tippet mondani én cska az öngyilkosságon gondolkodok, csak azért írtam hogy tudd hogy nem vagy egyedül. Én se sírtam kiskorom óta, és nem is fogok, de azért a görcs rajtam van egész nap..
2018. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1)) 17F
2018. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es igenis van normalis lany/no, csak ritka! En 20 eves vagyok es normalisnak tartom magam, 3,5eve vagyunk eggyutt a parommal,soha nem neznek masra mert tisztelem becsulom es szeretem ot, nem sminkeltem soha es nem is fogok, meg a hajamat sem festenem be. Regen jartam bulizni de nem ba... hanem csak jol erezni magam,akik baratnoim rib..cok lettek elhajtottam oket mert ilyenekre nincs szuksegem. Vannak normalisak csak jol kell valasztani :) kerdezo en is voltam mar maganyos,es volt amikor engem kikozositettek a rib... osztalytarsaim es egyedul voltam a suliban es itthol is mert en csak apammal es a tesommal eltem meg akkor. A tesom kolis volt apam elvolt a vilagaban dolgozott stb. en hazajottem megfurodtem sokszor nem is ettem hanem aludtam hogy elfelejtsem mennyire faj es hogy mennyire nem szeret senki. Aztan felkerultem mas suliba lettek barataim,apamnak lett elettarsa nekem lett parom es igy oldodott meg :) ha mashogy nem akkor a neten kezdj el beszelgetni barstkozni es ugy mar nem fogod maganyosnak erezni magad :) csajozz nyugodtan de ne bizz konnyen!:)
2018. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fiúk.. Állj!

Attól hogy magányosak vagytok nem feltétlen az öngyilkosság a megoldás.

A hobbi keresése jó ötlet, annyi lehetőség van már. Sport, kreatív dolgok stb..

Ha valamelyikőtök szeretne beszélgetni én szívesen segítek :) tanultam egy kicsit pszichológiát

18/L

2018. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1)) bulizós csaj nem is kéne.. Nekem olyan depressziós kellene amilyen én vagyok.. Én olyat akarok aki csak velem érzi jól magát, mert én is csak egy valakivel akarom jól érezni magam. De nyugi van eszem, és tudom hogy túl nagy elvárásaim vannak a mai ribi világhoz mérve, szóval én úgy döntöttem feladom az egész életet, nem foglalkozok semmivel és senkivel, úgy se lennék jó senkinek semmire, mert nem egy páwa gyökér vagyok aki nyolul és ágyra megy.. Szóval ez van..
2018. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mar ertem miert vagy maganyos. Neked egy olyan lany kell akit kisajatithatsz magadnak,nem erezheti jol magat massal csak veled te jo eg. Akkor se csaladja se baratja ne legyen csak forogjon korulotted az o vilaga? Ilyrn szemszogbol teljesen mas vagy. Ezt irhattad volna elore hogy te ilyen vagy. Egyebkent neked csak EGY tars kell h ne legyel egyedul. Ha viszont normalis tarsat akarsz akivel szerethetitek egymast azt nem kellene onzosegbol csak magad mellett tudni. Joga van mashogyan is boldognak lennie nem fog senki osszejonni veled ha te ilyen vagy.
2018. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Lepj be a facebook csoportomba

Neve

magányosak többé nem leszünk

Varunk :)

2018. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-lehet igazad van, de én erre vágyok.. És jó lenne ha aki velem van (bár sose lesz ilyen tudom) az is csak velem akarná jól érezni magát. AKi bulizni jár az eleve kilőve, ha meg másokkal lenne a nem létező barátnőm akkor meg 0-24 csak féltékenykednék..
2018. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen is vannak normális lányok. Csak mindenki a tiniribiket veszi észre, ahol a többi normális meg el van bújva. Pl itt vagyok én. Én sem vagyok tiniribi. Nem járok bulikba és nem vagyok az a magamutogató. Épp ezért nincs senkim, mert különbözöm a többitől. De kit érdekel? Jól megvagyok magam is. :)

17L

2018. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-vagyok jó neked 9-es hogy meg tudsz lenni egyedül :( Én is 17 vagyok de van aki bírja van aki nem. Én speciál inkább befejezem ezt az egész életet mert semmi értelme, de legalább ti páran bírjátok és jó nektek az egyedüllét. :)
2018. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!