Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan barátkozzak ha alkalmat...

Hogyan barátkozzak ha alkalmatlan vagyok rá?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és alkalmatlan vagyok arra ,hogy barátaim legyenek, van pár ember akikkel beszélek de kb ennyi. Itthonról nem nagyon mozdulok ki, amit utálok is, de azt hiszem már annyira megszoktam ezt, hogy képtelen vagyok ki mozdulni. Mit csináljak?
2018. dec. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele, egyetlen internetes haverom van de ő is csak a barátnője miatt hagy itt, engem meg eleve zavar hogy nincs egy normális lány se nekem.. hidd el nem vagy egyedül, én már 8 éve 4 fal között élek. 17f
2018. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom,az a baj ,hogy valahogy nem nyugtat meg ,hogy nem vagyok egyedül.

Elég szomorú ,hogy ennyi magányos ember van.

2018. dec. 2. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
1-vagyok)) Hát, nyugtasson meg. Örülj hogy te még nem gondolkodsz komolyan az öngyilkosságon, és ha van családód vagy akárkidörülj neki. Azért sok sikert neked, remélem te majd megtudod hogy milyen legalább 5 percre boldognak lenni..
2018. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki nem alkalmatlan, csinálni kell. A saját életéért mindenki maga felelős. Ha iskolába jársz, beszélgess többet az iskolatársaiddal, menj velük el oda, ahova ők, ha meg új közösségbe kerülsz, kezdd eleve barátságosan. Nincs rá okod, hogy ne legyél az.
2018. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetc rá alkalmatlan
2018. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom végzős vagy (ha igen, pacsi, ketten vagyunk). A velünk egyidősek az élvezetet a drogban, buliban, részegségben lelik a boldogságot (tisztelet a kivételnek). Nekem sincs sok barátom emiatt de azok igaz barátok. Menj oda azokhoz, akik visszahúzódóbbak. Engem is így karolt fel egy srác, aki azóta is legjobb haverom. Sok sikert ;)
2018. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túlságossan gátlásos vagyok ahoz hogy oda menjek ismeretlenekhez. Nagyon gáz, de ez van. :(
2018. dec. 2. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
bróbálj itt barátkozni
2018. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mért kéne idegenekhez? Osztálytársakkal beszélgess! Aztán jövőre majd munka- vagy egyetemi társakkal.
2018. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!