Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen kivagyok. Mit csináljak?

Teljesen kivagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap egyre és egyre nehezebben kelek ki az ágyból és veszem rá magam hogy elmenjek iskolába/munkába. Egyszerűen úgy érzem hogy már nem bírom és nem tudom miért. Eddig semmi ilyesmi bajom nem volt. Már sokszor remegek és alig tudok levegőt venni és már nem tudom meddig fogom bírni.

16L



2018. dec. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szorongásos depressziód van, keress fel egy gyerekpszichiátert.
2018. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feküldj le korábban, aludj délutánonként. mindenki utál felkelni. hánykor kell kelned?
2018. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék nagyon senkit belevonni és azt se nagyon szeretném ha a családba tudnák


Nem hiszem hogy keveset alszok mert általában mikor szabad időm van csak aludni akarok. Szóval elég sokat szoktam aludni.

2018. dec. 3. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A túl sok alvás is elgyengít, korlátozd le az alvásidőt 7-8/24 órára.
2018. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lehangoló időben másoknak sincs kedve kimászni az ágyból, elhagyja télen az embert az ereje. Most iskola mellett még dolgozol is?
2018. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 ös nek igaza van
2018. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen de csak 12 órát a héten. Az ídőjárás szerintem is elégé lehangoló mostanában de a múlt években nem történt ez velem.
2018. dec. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!