Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az exemmel vége már 1,5 éve...

Az exemmel vége már 1,5 éve és azóta se tudtam elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találkoztunk nemrég párszor osszefekudtunk én is úgy áltam hozzá h ez csak szex. De hazudtam magamnak mert én titkon reménykedtem hogy most jó lesz h már Pesten vagyok és most már nem lesz baj hogy tavkapcsolatban vagyunk. Mondtam neki h nekem ez így nem megy és hogy csak akkor keressen ha komolyan gondolja erre ő h nem foglak keresni megigerem. Számtalan más okot felsorolt ami miatt most sem menni szte a dolog. Akkor tudtam h ez a gyerek soha a budos életbe nem akart tőlem semmi komolyat!es elkezdodott az onhibaztatas és nem tudom ezt elfogadni sem. Nem tudom elhinni h amit én magamba beszéltem és amiért én mindig reménykedtem az nem lesz soha. Emberileg sem sehogysem erdeklem. Mindig csak talonba tett hogy ha nincs más. És már azt érzem hogy emberileg sem sőt sehogy sem vagyok érdekes. Elhiszem azt h kevés vagyok neki de az a baj h magamnak is. Neki mindegy mi történik velem vagyok e vkivel vagy sem. Hogy merre tart az életem mert nem engem keres hanem olyan embert mint ő maga. És ennyit értem neki. És nagyon nehéz tükörbe néznem mert elojon h úristen hát én ezzel az emberrel lefekudtem párszor hát tiszta hülyének nézhet. Ha vki volt már hasonló helyzetben hogy jött ki belőle? Adnátok tanácsot?
2018. dec. 3. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen szakitsd meg vele a kapcsolatot.

Nekem ugy sikerult ket ev alatt elfelejtenem.

2018. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engedd el,ne gondolj rá.Az ilyen egy szar alak,gondolj arra,hogy jobbat érdemelsz nála,ahogy az első is mondja,szakíts meg vele minden kapcsolatot.Annyi más férfi van,kezdj magaddal valamit vagy legalább próbálkozz. :)
2018. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!