Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek, ha egyetlen...

Mihez kezdjek, ha egyetlen munkám se tudom megtartani, a magánéletem pedig egyenlő a nullával, továbbá nincs egyetlen barátom sem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
tanulj tovabb
2018. dec. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj -> ismerkedési lehetőség. Utána lesz másmilyen munkád, szintén tudsz ismerősöket/barátokat szerezni.
2018. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Lebecsülöd magadat szerintem...
2018. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából, szerintem mindened megvan, csak nézz körül az èletedben. A dolgokat úgy kell értékelnünk, ahogy vannak.
2018. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha fele annyi energiát fordítanál a tanulásra, mint ennek a kérdésnek - kicsit másként megfogalmazott - hetenként többszöri kiírására, ma már doktorátusoad lehetne akármiböl.át tanulni és ne itt nyavalyogj!
2018. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Folytasd a búslakodást, önsajnálatot és meg se forduljon a fejedben hogy javítasz magadon és az életeden. Csak lesz majd valami, nem?
2018. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Hajnali önsajnáltatás. Más ilyenkor dolgozni indul, elindítja a napját.
2018. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol a lelked legmélyén tudod hogy ez azért van így mert te azt akartad hogy így legyen szerintem.


Ha igazán akarnál akkor idővel tudnál változtatni a dolgon.

2018. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Puff...:( lusta vagy ennyi, ha akarsz akkor tudsz is jobb életet teremteni magadnak. Nem tudom hogy ki vagy bár a lányoknak könnyebb a dolguk.

Ne csak sírj , mozduljon is meg, ez pont olyan mint a fogyás, ha nem mozdulsz meg a kilók bizony ott maradnak. :(

Hajrá!!!

Ha pár évvel ezelőtt ezt csináltam volna amit most te , nem lennék másik Országban és nem lenne ilyen jó eletem, vagyis jobb mint otthon.

Sok sikert :)

2019. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!