Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta vagy magányos?

Mióta vagy magányos?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kisebb nagyobb mértékben kb 20 éve. Vannak jobb és rosszabb időszakok. És sajnos ez elég hektikusan módon változik. Van, hogy alig gondolok rá, de olyan is, hogy szenvedek tőle mint a kutya...
2018. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerencsére régóta nem
2018. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 éve igaz vannak jobb időszakok is de nem tart túl sokáig.
2018. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
17 évem alatt minden egyes nap.
2018. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok magányos amióta megtanultam úgy élni, hogy ha nincsenek meg rövid vagy hosszútávon a szükséglet emberi kapcsolataim (vagyis egy munkahely váltásnál nincsenek még mélyebb barátságok kialakítva) is tudjak boldogulni - hogy ne csak és kizárólag egy emberre támaszkodhassak lelkileg; hogy ne a barátság és az emberi kapcsolatok legyenek a megoldások.


Persze jó, ha vannak barátai az embernek, de a magányt és a fájdalom érzetét növeli, ha barátok nélkül nem képes boldogulni, ha folyamatosan igéányli a kapcsolatokat és nem tudja átsegíteni saját magát időszakokon, a fájdalmát, dühét, örömét pedig nem tudja másmódon kiadni/megélni.


Előtte sokáig voltam magányos, talán 27 éves koromig (a magány 13 éves koromban kezdődött).

2018. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

"Egyedül születünk, egyedül élünk, egyedül halunk meg. Csak a barátság és a szerelem keltheti azt a röpke és mulandó illúziót, hogy nem vagyunk egyedül."

- Orson Welles

2018. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
mióta a klotyón ülök
2018. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18 éve.
2018. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem írja oda a nemét, akkor miért kell egyből ráprivátozni?
2018. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
9-es én voltam, nem a nemed érdekelt csak a helyzeted. De legyél akkor paraszt, ez válasz is arra hogy miért vagy magányos.
2018. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!