Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is beletörődött már abba,...

Más is beletörődött már abba, hogy sose lesz senkije?

Figyelt kérdés
Én nem tudtam,hogy eljutok ehhez a pontig,de kezdek rájönni,hogy a jó élet nem mindenkinek adatik meg,és nem mindenkinek értékes. Valaki simán megkapja amit szeretne,más pedig semmi jót nem kap az élettől.
2018. dec. 5. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy esetleg nem lesz senkid nem jelenti azt, hogy boldogtalan, értéktelen életed kell, hogy legyen.
2018. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én már beletörődtem, aztán mégis lett.
2018. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szokásom beletörődni dolgokba, mert akkor soha semmi nem változna. Megdolgozom mindenért, amit szeretnék és eddig még nem volt olyan terület az életemben, ahol ne térült volna meg a belefektetett munka, kitartás és a megfelelő áldozatok, amiket meghozok a jobb élet reményében.
2018. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi a baj? <3
2018. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hány éves vagy? 14? ha a körülötted lévő kiscsajoknak van pasijuk, az azért van, mert nagyon kilógatnak valamit. később már előny lesz az ész és az értelem, addig bírd ki valahogy.


ha meg ennél idősebb és értelmesebb vagy, akkor bőven van még ember, csak lehet épp nem találkoztál vele. nyiss mindenki felé, máshogy nem fogod megtudni.

2018. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már 7 éve 13 ( tizenhárom ) évesen beletörődtem, hogy nekem soha nem lesz senkim, mert kövér vagyok, és nem szeretik a lányok ha valaki vállalja, hogy kövér és mellesleg én így érzem jól magam és éreztem is, soha nem érdekelt a fittség meg a egészséges életmód, az nem nekem való. Szóval nihilista ( ámbár konzervatív , de nem vallásos ) 20 éves srác vagyok, ilyen ideológiai szélsőségekkel meg egy lánynak sem kellenék amennyiben elfogadná, hogy én kövér vagyok. Volt 15,16 évesen egy mélypontom, amikor tanulmányi válságban voltam, akkor úgy éreztem ebből későbbiekben hajléktalanság lesz ami számomra fenntarthatatlan kvázi megcsapott az eltávozás szele is merően, viszont akkor mentem tovább középsuliba, adott még egy lapáttal, hogy ott meg én vagyok a " tanárok kedvence" mert folyton tanárokkal dumáltam mivel csak velük lehetett, engem a facebook meg a csücsöri fotózás nem érdekelt, szóval utáltak na, de sikerült betöltenem a 17. életévemet ott lett változás köszönhetően Apukámnak aki rábeszélt, hogy csináljam meg a jogsit és mehetek majd bevásárolni ( igen, ösztönzött ez, tudom groteszk, de ez van ) és akkor garázsból jogsi letétele után kivettem életem szerelmét, a kis Swiftet, 1 évig használtam, majd elváltak útjaink mivel porrá rohadt, de akkor sem adtam fel, lett másik Swiftem a pót Swift ami betölti azt az űrt amit a másik hagyott maga után. Szóval egy tárgy lett a haverom , persze nem beszélek hozzá, az elkeserítő lenne külső szemlélőként nézve is, de ez kompenzálja a barátokat esetleges barátnőt.


Persze, egy darabig, majd úgy is be fogok fordulni idővel, és lesznek gondjaim , de remélem hogy ez még a távoli jövő.

2018. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. A legtöbb lány/nő felszínes. És tisztelet a kivételnek,de sajnos én nem találkoztam még a kivételekkel. Jobb beletörődni így ronda pasiként. De hát felesleges köröket nem fogok futni,hogy megint egy elutasításban legyen részem. Mert ez egy ördögi kör nálam. Mondhatni egy idő után hozzászoktam. És próbálkoztam már rondákkal is. Náluk sem volt esélyem. Szóval jobb feladni ezt az egészet. Lehet azt mondani,hogy ne add fel,meg ilyenek. De higgyétek el egy idő után feladja az ember.
2018. dec. 5. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a rosszat kapom, nézz bele ebbe a kérdésbe és megtudod mit szeretnék. Egy cipőbe járunk, annyi különbséggel hogy te nem akarod megölni magad (remélem)
2018. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De. Gondolkodtam rajta.
2018. dec. 5. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez igaz vannak akik simán megkapnak szinte mindent de attól még az életük valamelyik pontján vissza üt az élet. Ha kell valami azért meg kell dolgozni ha tetszik ha nem. Az életben minden ami nem egy másik embertől függ azt elérheted kemény munkával.
2018. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!