Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítene? Naponta...

BadKiwi kérdése:

Valaki segítene? Naponta megfordul a fejembe az öngyilkosság.

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap elgondolkozom azon,hogy mi lenne ha nem lennék. Megakarok gyógyulni,de nincs senki a környezetembe akire számíthatnék.Ha valaki szivesen segítene,vagy tudna erre megoldást találni,könyörgöm írja le. Napról-napra úgy érzem,hogy már nem bírom tovább. Előre is köszönöm!

2018. dec. 5. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Fordulj pszichológushoz.
2018. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 Már iskola szpichológusnál is jártam,most egy pszichiáter fogad,és kapok gyógyszereket,de így is utálok élni.
2018. dec. 5. 17:38
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Milyen könnyű ezt mondani, fordulj pszichológushoz...Azt sem tudjuk mi a baj,de azért irány a pszichológus.
2018. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
A gyógyszerek csak akkor segítenek ha az embernek amúgy erős a lelke.
2018. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
50%
Nekem nem segített egyik se. Se az orvos,se a pszichológus. Hát ha neked fog.
2018. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%

Oké, hajléktalan vagy? Amputálták a karod? Összeégett az arcod? Rákos vagy?


KOMOLYAN!


Írj le ide 5 okot, hogy mi a gondod az életben!

2018. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
33%
Az utolsó nagyon ismerős. Oda írta ezt is az egészség kategóriába az én kérdésem alá.
2018. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

3

Igen, menjen pszichológushoz. Ha leírja neked, hogy mi a baja majd te segítesz neki? Hogyan? Az ilyenek csak leírják ide a sirámaikat, írunk rá valamit de úgysem fogadják meg. Elolvassák és szenvednek tovább.

És itt a 16 milliomodik kamasz aki fel akarja kötni magát, a mai napon a sokadik. Lehet, hogy van aki erre kíváncsi, én nem, de a pszichológus viszont ezzel keresi a pénzt, ez a szakmája.

Az iskolapszichológus meg olyan is. Nyilván egy magánra már nincs pénze mivel gyerek. Ha gondolod, kezeld. Találkozz vele, beszélgess vele, de írhatsz neki ide litániát is, úgysem segít.

2018. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom a 6-oshoz! Írd le mi az a csavar az életedben ami arra késztet, hogy feldobd a pacskert! Az idősebb korosztály kíváncsi erre, én is, mi legalább már átéltünk pár húzós dolgot. Te hogy állsz ezzel?
2018. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Tapaaztaltam hogy mennyien írnak ide hasonló kérdéseket, de azért erre nem azt kéne reagálni, hogy elküldjük ide meg oda.

Figyelmen kívül kell hagyni, ha ez téged zavar.

2018. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!