Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor simogattak meg titeket?

Mikor simogattak meg titeket?

Figyelt kérdés

Ha valaki megsimogatna (érzéssel), az mennyit segítene a közérzeteteken? Csak pár percre-órára lenne jobb, vagy fel tudnátok tőle töltődni? Enyhülne az egyedüllét érzés?


Kort és nemet is kérek.



2018. dec. 5. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Talán kiskoromban, úgy 8-9 évesen. (36F)
2018. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszi a választ, és fogadd részévtem. De van még ott több kis részkérdés is. Azokra is válaszolnál?
2018. dec. 5. 22:31
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Ma, az egyik lány osztálytársam. Általában csak az adott pillanatban esik jól, mert amúgy egy olyan ember vagyok, aki nehezen engedek magamhoz közel bárkit is.


18/f

2018. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Imádom a simogatást, az egyik legjobb érzés a világon, sok időre feltölt, csak úgy dobálja a dopamint.
2018. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Nemrég buszon egy kb 20 éves lány az államtól a tarkómig végígsimított a jobb tenyerével, majd közelhúzott magához. Odahajolt hozzám ,úgy, hogy semmi puszi, vagy csók, csak kb 3-4 másodpercig ar arcomhoz szorította az arcát. Fantasztikus érzés volt. De sajnos ahogy szinte a semmiből előtűnt, úgy egy pillanat alatt köddé is vált.
2018. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem könnyű, mert nem vagyok magányos s még párom is van, de ha nincs más, azért az is jólesik az embernek, haegy macskát simogat meg s az hozzásimul :) Főleg, ha az ember macskás, mint én. Érezhetően feldob az ilyesmi.


Ami a kérdést illeti, a tartós feltöltődés nekem elég vad, én tuti nem vagyok olyan. De nekem nagyon gyakran kell ölelés, ilyen típus vagyok. Amikor évekig nem volt benne részem, az iszonyú volt, ráadásul az egybeesett a késő kamaszkor, fiatal felnőttkor éveimmel, amikor eleve érzékenyebb voltam. Nincs az az ölelés, ami ne csak ideig-óráig jelentene valamit, nekem nem. Állandóan töltekeznem kell. S ez nem kifejlődött a bőségben, mindig ilyen voltam, akkor is, amikor csak a párnámat és a macskákat ölelgethettem (ami jobb, mint a semmi, de mivel nincs mellette, hogy valakinek számítok, nem elég).

2018. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nagyon régen simogattak, sok évvel ezelőtt. Fel tudnék tőle töltődni, az biztos. Hogy mennyi időre, azt nem tudom.
2018. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. 38f
2018. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Nem azt kérdezték, mit álmodtál az éjjel.😃
2018. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Évek óta nem, tehát vágyom rá nagyon. De ez nem úgy működik, hogy akárki megsimogatna, akkor jólesne, hanem nyilván egy olyan személytől lenne csodás, akit kedvelek, vonzódom hozzá. Egy idegent nem is engednék be az intim szférámba.
2018. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!