Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ha egyedül érzem magam, akkor érdemes lenne különböző Facebookon meghítdetett eseményekre elmenni?

Minden nap meglátogatnék egy eseményt. Valaki próbálta már ezt?

2018. dec. 6. 09:00  Privát üzenet  

A válaszok
Van veszteni valód? Menj el egyre vagy kettőre aztán ha tetszik folytatod, ha nem akkor keresel mást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. dec. 6. 09:08 Privát üzenet
Én inkább nyelviskolába iratkoztam be, annak több értelmét látom mint vadidegen emberek között bolyongani egyedül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. dec. 6. 09:39 Privát üzenet
Menj el valami normálisabb kocsmába, mindig van kivel beszélgetni. Fiú vagy lány vagy?

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. dec. 6. 09:46 Privát üzenet
Attól függ, mi a célod.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. dec. 6. 10:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, kocsmába se jó egyedül menni, és az alkohol is távol áll tőlem.

# 5/6Időpont 2018. dec. 6. 16:01 Privát üzenet

Az ilyen eseményekre általában az emberek társaságban mennek (kissebb vagy nagyobb banda, esetleg a párjuk megy velük vagy egy jó haver). Ha valaki egyedül megy el, az egyedül bolyong; tehát barátkozni nem nagyon lehet alattuk.

VISZONT; ha magáért a programokért mész el, akkor édemes. Ha nem zavar, hogy nem barátkozol össze senkivel, viszont megnézheted ezt, meghallgathatod azt, végezhetsz ilyen-olyan tevékenységet, az jó, mert ezek az élmények is feltöltenek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 7. 09:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan, hol érdemes újrakezdenem az életemet ha teljesen egyedül maradtam?
Egyedül érdemes elmenni bulizni?
Érdemes létrehozni egy Fb csoportot olyan emberek számára, akik értelmesek, de ilyen-olyan oknál fogva magányosak?
Ha egyedül vagyok és nincs kivel elmennem kocsmába érdemes egyedül elmenni és ott ismerkedni?
Érdemes-e elmenni egyedül nyaralni valahova? 27/F
Van itt olyan vagy ismertek olyan embert aki magányban éli, élte le egész életét, érdemes ilyen életet élni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!