Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedül érzem magam, akkor...

Ha egyedül érzem magam, akkor érdemes lenne különböző Facebookon meghítdetett eseményekre elmenni?

Figyelt kérdés
Minden nap meglátogatnék egy eseményt. Valaki próbálta már ezt?
2018. dec. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van veszteni valód? Menj el egyre vagy kettőre aztán ha tetszik folytatod, ha nem akkor keresel mást.
2018. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nyelviskolába iratkoztam be, annak több értelmét látom mint vadidegen emberek között bolyongani egyedül.
2018. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el valami normálisabb kocsmába, mindig van kivel beszélgetni. Fiú vagy lány vagy?
2018. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod.
2018. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, kocsmába se jó egyedül menni, és az alkohol is távol áll tőlem.
2018. dec. 6. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen eseményekre általában az emberek társaságban mennek (kissebb vagy nagyobb banda, esetleg a párjuk megy velük vagy egy jó haver). Ha valaki egyedül megy el, az egyedül bolyong; tehát barátkozni nem nagyon lehet alattuk.


VISZONT; ha magáért a programokért mész el, akkor édemes. Ha nem zavar, hogy nem barátkozol össze senkivel, viszont megnézheted ezt, meghallgathatod azt, végezhetsz ilyen-olyan tevékenységet, az jó, mert ezek az élmények is feltöltenek.

2018. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!