Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Emberek leginkább olyanok akik rosszul érzik magukat (leginkább depressziósak) hogy jöttetek ki ebből?

Hogy/hol találjak embereket akik segítenének(ingyen), akik átmentek már ezen és nem érezném cikinek vagy gyengének magam attól ha elmondanám/leírnám nekik mi a bajom (már nincs kedvem házból se kimozdulni).

Keress kérdéseket hasonló témákban: depresszió, magány, öngyilkossági gondolat, önbizalomhiány, félelem

dec. 6. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok
Azért nem ártana ideírni a korod és a nemed. Ha lány vagy, lesz bőven jelentkező, de nagy részük inkább csak ki akarja használni a kiszolgáltatottságodat. Ha fiú vagy, nagy ívben lesz..nak, és kiadják az ukázt, hogy legyél férfi, ne nyavalyogj, bla-bla... :)

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont dec. 6. 21:02 Privát üzenet
Hát, mit értesz a segítség alatt? Ha gondolok beszélgethetünk, én már felépülőben vagyok:)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont dec. 6. 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

19/f hát igazából mindjárt 20 igen ilyen emberekre gondoltam felépülőben lévőkre :D pl hogy hogy és mit csináltál?: D

# 3/10Időpont dec. 6. 21:18 Privát üzenet
Kérdező, milyen magas vagy és hány kiló?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont dec. 7. 08:54 Privát üzenet

Kezdésnek a Gyakori nem rossz hely embereket találni akik meghallgatnak. Akik válaszolnak a kérdésedre azok is hasonló dolgokon mennek/mentek keresztül.

Ha úgy gondolod kell segítség nyugodtan írj privátban.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont dec. 7. 21:03 Privát üzenet
Ha még nem találtál beszélgető pattnert én szívesen beszélgetek veled a témában, ill. bármi más témában is.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont dec. 7. 22:10 Privát üzenet
Menj el valami amatőr színészeti egyesületbe. Amíg az ember beleéli magát a szerepébe próba alatt, aznapra mindig javul a kedve. Amíg nem kerül a próbán sor arra a jelenetrer amiben épp szerepelsz meg elbeszélgetsz a többiekkel. Ma mi is egy vígjátékra készültünk.Jó dolog jelmezeket keresgélni ,próbálgatni meg díszletet készíteni is közösen.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont dec. 7. 23:18 Privát üzenet
az előző vagyok. azért ajánlom a színészkedést mert szorongásos depresszziómmal alig tudtak a többiek személyesen kirángatni a lakásból. de ott már aznapra egtész feldobódtam .Egy buta parasztot játszottam 2 énekkel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont dec. 7. 23:21 Privát üzenet
SEnki nem fog segiteni :) Vagy te változtatsz vagy feladod. Én már három éve benne vagyok, és nem látom a kiutat. 17L

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont dec. 13. 17:26 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

#1 a lányok semmivel nem kiszolgáltatottabbak, mivel nekik mindent lehet, amiért a fiúkat simán lehurrogják.

Ennyit ér ez a csudajó eggyenlyogúságh.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont dec. 14. 13:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire "egészséges" az a beállítottságú ember, aki mindig leginkább egyedül szeretne lenni?
Van egy baratnom,1 évvel idosebb mint én tehát 1evvel hamarabb került ide, tavaly nagyon joba voltunk leginkabb azert mert neki se meg nekem se volt nagyon senkim mert o az...
Idősek vagyunk a férjemmel / 75,85 /senkink sincs, de házunk van, anyagilag is megvagyunk. Életjáradéki szerződés megkötésén gondolkodunk, semmi esetre sem eltartásin. Mire kell...
A lányok is depressziósak szoktak lenni ha nem találnak párt maguknak?
Mitol van hogy a magyar ferfiak-fiuk ennyire magyanosak es depressziosak?
Vannak mások is akik depressziósak attól, hogy félre sikerültek a kamsz évei?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!