Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Emberek leginkább olyanok...

Emberek leginkább olyanok akik rosszul érzik magukat (leginkább depressziósak) hogy jöttetek ki ebből?

Figyelt kérdés
Hogy/hol találjak embereket akik segítenének(ingyen), akik átmentek már ezen és nem érezném cikinek vagy gyengének magam attól ha elmondanám/leírnám nekik mi a bajom (már nincs kedvem házból se kimozdulni).

2018. dec. 6. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem ártana ideírni a korod és a nemed. Ha lány vagy, lesz bőven jelentkező, de nagy részük inkább csak ki akarja használni a kiszolgáltatottságodat. Ha fiú vagy, nagy ívben lesz..nak, és kiadják az ukázt, hogy legyél férfi, ne nyavalyogj, bla-bla... :)
2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, mit értesz a segítség alatt? Ha gondolok beszélgethetünk, én már felépülőben vagyok:)
2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19/f hát igazából mindjárt 20 igen ilyen emberekre gondoltam felépülőben lévőkre :D pl hogy hogy és mit csináltál?: D
2018. dec. 6. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, milyen magas vagy és hány kiló?
2018. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kezdésnek a Gyakori nem rossz hely embereket találni akik meghallgatnak. Akik válaszolnak a kérdésedre azok is hasonló dolgokon mennek/mentek keresztül.


Ha úgy gondolod kell segítség nyugodtan írj privátban.

2018. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem találtál beszélgető pattnert én szívesen beszélgetek veled a témában, ill. bármi más témában is.
2018. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nylonx ***** válasza:
Menj el valami amatőr színészeti egyesületbe. Amíg az ember beleéli magát a szerepébe próba alatt, aznapra mindig javul a kedve. Amíg nem kerül a próbán sor arra a jelenetrer amiben épp szerepelsz meg elbeszélgetsz a többiekkel. Ma mi is egy vígjátékra készültünk.Jó dolog jelmezeket keresgélni ,próbálgatni meg díszletet készíteni is közösen.
2018. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nylonx ***** válasza:
az előző vagyok. azért ajánlom a színészkedést mert szorongásos depresszziómmal alig tudtak a többiek személyesen kirángatni a lakásból. de ott már aznapra egtész feldobódtam .Egy buta parasztot játszottam 2 énekkel.
2018. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SEnki nem fog segiteni :) Vagy te változtatsz vagy feladod. Én már három éve benne vagyok, és nem látom a kiutat. 17L
2018. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

#1 a lányok semmivel nem kiszolgáltatottabbak, mivel nekik mindent lehet, amiért a fiúkat simán lehurrogják.

Ennyit ér ez a csudajó eggyenlyogúságh.

2018. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!