Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy hogy vágyik...

Más is van úgy hogy vágyik arra, hogy valaki megölelje?

Figyelt kérdés

Nektek mi az oka, hogy nincs aki szeressen?

Hány éves vagy?


2018. dec. 6. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Barátokat nem akarok depressziós vagyok családom nincs barátnőm ami meg kéne soha nem is volt. 17F

Egyéb kérdés?

2018. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, én nagyon. Van egy fiú a suliba aki néha megölel, és az annyira jól tud esni.

Mármint nekem az az igazi ölelés hiányzik, nem az, mikor talalkozok egy barátnőmmel és atkaroljuk egymást meg osszeerintjuk a vallunkat.

Itthon családtagokkal nem olelkezem, nem puszilkozom. Más még nincs akit megolelhetnek.

16/l

2018. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem jól esne.

19f

2018. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Anyám, apám szeret baratnom jelenleg nincs de volt.

17/f


Nem igazan vagyok arra hogy olelgessen valaki. Legalabb is ez igy sose fordult meg a fejemben. Egy baratno az jo lenne ha akarnam lehetne de nekem most ez igy jo.

Tudod egy baratno RENGETEG idot igenyel.

Ebben az eletszakaszban meg az nincs sok foleg ha sportol az ember valamit . Pl nekem 13 edzesem van 1 heten e mellett 2 nap 1x4 ora nemet nyelvtanfolyam + vezetni is jarok 2x egy heten . Igy nincs idom kb semmire. Ezert meggondolando.

2018. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Persze ha egy igazan jo csajra talalnek ra akkor az mas lenne.
2018. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szeretni szeretnek sokan, hazugság lenne az ellenkezőjét állítani..viszont rendszeresen megölelni nem szokott senki pedig azt veszem észre, hogy nálam az mindent visz..


Szerelemmel tényleg nem szeretnek jelenleg és ez az én döntésem elsősorban..lényeg, hogy nem marad így, mivel találtam valakit akiről sejtem, hogy hamarosan és sokáig a személyes, szerződéses ölelőm lesz..


25F

2018. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hajjaj, de még mennyire...

Ezt adta az élet :D Próbálok egyedül ellenni, de néha nagyon hiányzik testi kontakt. De azt hiszem egy szavam se lehet, mert volt már párkapcsolatom azért életem során.

Alapból introvertáltabb vagyok, nehéz annak lenni ilyen téren :)

29

2018. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vágyom egy igazi, finom, oxitocingerjesztő ölelésre, de amíg nem találom a megfelelő férfit, addig nélkülözöm.

N

2018. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyűlölöm az ölelgetést, szóval nem igazán 😀

Gondolom az az ok hogy az ismerőseim nagyrésze tisztában van vele ha megölelne kezét törném.

2018. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem anyumtól kapott ölelés is helyreteszi a vérnyomásomat, nem kell rögtön dugópajtit szerezni.
2018. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!