Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki nagyon csúnya az nagyrészb...

Aki nagyon csúnya az nagyrészben igénytelen és nagyon buta is?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ezek egyáltalán nem összefüggő dolgok.

Aki "csúnya", vagyis nem előnyös ahogy kinéz, az általában nem tehet róla, ez leginkább genetika. Gondolj bele, van olyan, aki bármennyit foglalkozhatna magával, sosem mondanád rá, hogy szép. Aztán ez vice versa érvényes, ismerek olyat aki lehetne bármennyire igénytelen, szerintem sosem nézne ki rosszul annyira szerencsés.


A butaság meg már tényleg nagyon más, azt szerintem nem is kell magyarázni.

2018. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A közönség véleménye számít, vagy az illető álláspontja az adott témával kapcsolatban? :)
2018. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, miben áll a csúnyasága, ugye. Azért csúnya, mert feltűnően nem foglalkozik magával, a bőrével vagy simán csak genetika, esetleg rohadnak a fogai...
2018. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem külső alapján kell ítélni.
2018. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nagyon csúnya vagyok, igényes és intelligens. Na ehhez mit szólsz?
2018. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-vagyok) Nem hiszem hogy nagyon csúnya lehetsz 5-ös :)
2018. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Genetika, elb**szott hormonrendszer ami miatt csúnya egy ember, emellett lehet persze igénytelen és buta is,de ilyen egy szép is lehet ugyanúgy. Az előnytelenebb külsejű emberek egyébként szerintem, ha nem is okosabbak, de törtetőbbek, pl. az iskolában, genetikailag persze semmivel sem okosabbak. Igénytelenek, hát, egy bizonyos szint alatt azok lesznek páran, pont amiatt hogy csúnyák és nem kellenek olyanoknak, akiket szeretnek, úgy vannak vele, hogy tökmindegy, hogy 10/2-esnek néznek ki, vagy 10/0-nak, ezért nem foglalkoznak a divattal, külsőségekkel, persze van az ellentetje is, aki megpróbál mindent a kompenzálásért.
2018. dec. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Amelyik ismerősöm csúnya, az általában buta is :D Erről ennyit..
2018. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as, a stréberek, infósok, tudósok átlagban olyan szépek lennének? A csúnyasággal jár egy nagyadag önbizalomhiány is, abból pedig szociofóbia, az ilyen emberek pedig hebegnek, habognak, ha valakivel beszélni kell, gondolhatod őket butának, de lehet hogy a látszat csal.
2018. dec. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-vagyok így van utolsó, én se vagyok se magabiztos se "szép", de ilyen lányt keresek mondjon akárki bármit. Bár esélytelen tudom.
2018. dec. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!