Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, hol találjak...

Magányos vagyok, hol találjak ilyen embert?

Figyelt kérdés

Nem sok barátom van, és akik vannak azokkal is csak nagyon ritkán sikerül közös programot szerveznem...stb?


Igazából, én egy levelező partnernek is örülnék, csak legyen már valaki. Örülnék egy olyan embernek akivel megtudnánk kölcsönössen osztani a gondolataink.

Hol találjak ilyet? (Mert ide kb csak olyan pasik irogatnak akik többet is szeretnének)

18/L


2018. dec. 8. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz, ha gondolod. De pasi vagyok :)
2018. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Én is örülnék valami ilyesminek. Bár én inkább ki szeretnék mozdulni itthonról valakivel, és nem otthonról írogatni egész nap. :)


22/F

2018. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod akkor tudunk beszélgetni:)

Lány vagyok én is, szóval a fentiek miatt nem kell aggódnod.

2018. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is jól jönne egy barát, csak gondolom mivel fiú vagyok szóba se állsz velem. Pedig engem tényleg nem csak az érdekel....
2018. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen én is sokáig leveleztem így valakivel és élveztem.Mióta felhagytunk vele eléggé hiányzik ez a fajta"kommunikálás".Ha szeretnél nyugodtan írhatsz.

De gondolom mostanra már jó páran megpróbálkoztak.:)

2018. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod és még "nem kelt el ez a pozíció" :D, akkor írhatsz nyugodtan. Bár szívesen meghallgatnék egy-két támpontot, hogy mik érdekelnek úgy általánosságban, mert hiába írnánk szívesen viszonylag sokan neked, ha nem lennénk egy hullámhosszon. :)
2018. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha gondolod nekem is irhatsz :)


22L

2018. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kor nem számít akkor írj.Nem azért mert pedofil pali vagyok,16 éves se múltam még:D
2018. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!