Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire érzékeny, és ne fájjon ennyire minden?

Figyelt kérdés
Nagyon a szívemen viselek mindent,és amit mások hamar elfelejtenek,én még hónapok után is visszagondolok rá,és rágódom rajta. Nem voltak soha barátaim,mindig kiközösitettek suliban is,és nagyon sokat sírtam,és még most is rosszul érzem magam régi dolgok miatt. Ugy érzem magam mint egy életképtelen túl érzékeny,félénk,visszahúzódó kislány,pedig már Nőként szólítanak meg...

2018. dec. 8. 22:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Akkor pontosan ugyan abban a cipőben járunk! Nem kell azon gondolkodni hogy mit csináltál, mivel bántottak! Én úgy vagyok vele hogy megtörtént, vissza már nem csinálhatom, de mint mindent ezeket a hibákat is majd elmossa az idő! Aki nem szeret ne szeressen, szarni bele! Az a lényeg hogy tudnod kell új embereket megismerni hogy találják olyanokat akik megértenek! De ne tálaljuk ki előttük, én is ezzel szívtam meg, ismerd ki őket és egy hamis arcot mutass ameddig nem ismernek mert akkor nem tudnak bántani! Remélem segítségedre volt ez az üzenet 🙂
2018. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell érdeklődést mutatni semmi és senki felé.
2018. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!