Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, nők ti összejönnétek...

Lányok, nők ti összejönnétek olyan fiúval vagy férfival aki nagyon spórolós?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy ennivalón kívül nem vesz szinte semmit és abból is a legolcsóbbat veszi.Pl.ha egy kiló párizsi több 500 forintnál már nem veszi meg.És nektek se venne semmit,legfeljebb egy hónapba egyszer egy balaton szeletet
2018. dec. 9. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy kapcsolat nem ezen múlik.
2018. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha már mániákusan spórol, látható ok nélkül, az figyelmeztető jel, hogy valami nincs rendben vele. De ha keveset keres vagy sok adóssága van, akkor érthető. Ha meg jól keres, akkor sem baj, ha megnézi, mire költ.
2018. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem bizony. Ismerek olyan embert, aki tényleg minden forintot elrak, viszont abszolút nem ad magára. Ha belépsz a lépcsőházba, lehet érezni, hogy ott járt.
2018. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Én sem költök sokat, és nem kellenek drága cuccok, de ezt túlzásnak tartom, kivéve, ha a kényszer viszi rá, akkor más a helyzet.

Az, hogy a legolcsóbb kajákat vegye valaki, az nekem rettentően visszatetsző, én sem a legdrágábbat veszem, sem kajából sem másból, egy jó ár/érték arányt igyekszem megcsípni.

2018. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem a kényszeres embereket. Hacsak nincs rá jó oka (ahogy fent írták: adósság, vagy nagyon kevés fizu), akkor nem, nem járnék vele. Akinek nincs közvetlen oka arra, hogy 500 ft-ot sajnáljon kajára, az mitől ilyen görcsös? Szóval engem aggasztana. Én se keresek sokat, de van megtakarításom, a többi pénzzel meg nem garasoskodom, élvezni is kell az életet, nem csak a fegyelemről meg a szigorról szól.
2018. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"Pl.ha egy kiló párizsi több 500 forintnál már nem veszi meg" Én rettentő igénytelen-ilyen téren- voltam anno egyetem alatt is, lakótársaim mindig csak ámultak, de ez azért gáz, ha amúgy lenne pénzed kicsit drágább kajára.

Hosszú távon az ilyen nagyon olcsó ételek sem egészségesek.

2018. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt.Én se keresek sokat,de nem veszek igénytelen kajákat.És nem szeretem ha valaki ennyire garasoskodik.
2018. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A tudatos vásárlással nincs semmi baj, sőt, az kifejezetten pozitív, ez azonban nem az. Nekem nem lenne türelmem egy ilyen emberhez, és körülbelül egy randi után vége lenne az egésznek, nem számit más téren mennyire tökéletes.
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Ez már mániákus spórolós, én húskészítményeknél nem az árat nézem, hanem hogy mi van a felvágottban. pl. ne 65% hústartalom legyen, hanem minél magasabb.

Két külön kategória ha valaki takarékos, vagy igénytelen spúr.

Az a jó, ha egy párnak nagyjából hasonló a viszonya a pénzhez, vannak anyagi céljai. Egészséges ételekkel, mozgással, cigi nélkül, spórolhatsz a jövőben egy csomó pénzt, azzal hogy nem leszel egy lerobbant 50 éves, aki minden pénzét orvosra költi.

2018. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Én férfiként nem szívesen járnék ilyen lánnyal.


Persze más az, ha átmeneti állapot, gyűjt épen valamire (hitel, oktatás, stb).


De én szeretem "megadni a módját" a dolgoknak. Nem szórom két kézzel a pénzt, de nekem kellenek a programok, kimozdulás, kirándulások, hobbik. Vagy nem filléreskedem ha megkívánok egy jó gyrost vagy süteményt.


Pont ugyanígy meg tudom érteni ha egy lány többre vágyik, mint az otthon TV előtt parizer zabálás.

2018. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!