Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találok olyan embert, aki...

Hol találok olyan embert, aki magányos, alapvetően elege van az életéből, és ezért „elszökne” külföldre kicsit gondolkodni?

Figyelt kérdés
A kérdésből szerintem egyértelmű, hogy tipikus úticélok és emberek érdekelnek.

2018. dec. 9. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen ember voltam tizenpár éve.
2018. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Külföldön.
2018. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Noss én sok helyre elmennél e célból de nincs elegem az életből:)
2018. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3/3


Például hova?

2018. dec. 9. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet én is el mennék ha bátor lennék,mert kicsit kész vagyok.
2018. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Pontosan így vagyok annyi hogy nem gondolkodni megyek hanem elköltözöm uruguayba elég volt itt az emberekből 30 vagyok és undoritónak találom ezt az országot ugy ahogy van évek óta egyedül élem nagyon sokan elég csúnyán viselkedtek velem. Jó ideje akárki felé nyítok csak elutasitást kapok akkor részemről ennyi talán máshol jobban megfognak becsülni 19 május 2.án megprobálom a szerencsémet
2018. dec. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Izland...vagy valami hasonló...
2018. dec. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 2 évvel ezelőtt voltam így. Szépen bepakoltam egy táskában , felültem a buszra és pá. Azóta Németországban élek. De úgy érzem ismét kell a változás és most a legszívesebben Ausztráliába mennék, de nehéz vízumot szerezni.
2018. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 6


Sajnos igazad van,nagyon furák lettek az emberek,ha társat keresel ha bármi mást egyszerűen kivesztek az értékek meg az értékrendek is az emberekből.Én sem szeretek már itt élni de lelépni is félek :(

2018. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lelépnék Izlandra, kiváncsi vagyok ott milyen lenne az élet. Sajna nyelvtudásom nincs.
2018. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!