Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha egy lány...

Szerintetek ha egy lány mindig csak akkor ír ha én is írok neki azzal érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés
Régóta levelezem egy lánnyal.Ezzel még nem is volna baj,a gond csak az hogy mindig én írok rá ő sosem.Ez azt jelenti hogy nem érdeklem őt.Pedig régebben gondoltam rá hogy elhívom randizni mert szimpatikus volt.De mostmár inkább az ellenkezőjét érzem egy magának való savanyú lánynak tűnik.
2018. dec. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A Te dolgod ezt eldönteni.

Számomra az ilyen felejtős. Hogy miért? Mert én olyannal akarok együtt lenni, aki hasonlóan érez, mint én iránta, és nem csak úgy ímmel-ámmal, noszogatásra van csak mellettem.

Persze, lehet, hogy csak játszmázik. De ez esetben szintén felejtős, hiszen kvázi hazugságra felépíteni egy kapcsoaltot soha nem jó ómen.

2018. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, azért áll így hozzád, mert nem hívtad el randizni idejében. Ő is gondolhatta, hogy nem nagyon érdeklődsz, ezért inkább passzív és nem éli bele magát. Nem jó sokáig írogatni, ha találkozni is lehetne.
2018. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a balfszság, hogy csak írogatsz valakinek a neten hosszú időn át. Épp te vagy az aki magának való meg savanyú. Én már a 3. levél után megkérdeztem volna az illetőt, hogy meddig óhajt még írogatni és miért. Nem tudom ti mit akartok az internettől.
2018. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, 3-as, én is ezt akartam és minden lány megjegyezte, hogy neki idő kell még, nem mer jönni. Holott egy olyan undorítóan pénznyelő társkeresőn voltam, hogy 4 üzenet 10 Euroba kerül. Szóval megérte volna 3 üzenet után élőben folytatni, vagy máshol. De a nők nem így működnek. :D
2018. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!