Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen magamba zuhantam,...

Teljesen magamba zuhantam, hogy kaparjam össze magam?

Figyelt kérdés
Még papíron egyetemista vagyok egy elég húzós szakon, de már nem vagyok képes bejárni, állandóan a sírás kerülget és nem vagyok képes a tanulásra koncentrálni, akikkel nagyon jól kijöttem, otthagyták, a többiekkel nem tudok szótérteni, nem bírok közöttük lenni, ezért egész nap bent ülök a besötétített szobámba fekszek az ágyba és sírok, és nincs kivel megbeszélni a családom nagyon kiborulna, ha megtudnák, hogy hogy töltöm a napjaim és nem járok be, és nem is annyira szoktunk beszélni, csak a minimális dolgokat, fogalmuk sincs mit élek át, már az öngyilkosságon gondolkodom, mert így értelmetlen az életem és nem látom ebből a kiutat.Súlyos önbizalom problémám is van, ami részben apám miatt alakult ki, részben egy baleset miatt, nem tudok senkibe megbízni...én már nem tudom mit tegyek, komolyan az öngyilkosságot látom az egyetlen megoldásnak nagyon mélyponton vagyok, tudna mondani valaki valamit?

2018. dec. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy mit szeretnél csinálni, mi okoz örömöt, aztán válts szakot, és tanuld/csináld azt.
2018. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha írnak is neked bármit, úgysem fogadod meg, szóval én nem strapálom magam.
2018. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent kilátástalannak tartasz, nagyon jó lenne pszichológust felkeresni, nem tudom közeledben TB-alapon van -e, sokat tudna segíteni. Nem első alkalommal, hanem fokozatosan.
2018. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne marháskodjál már! Semmi nem ér annyit az életben,hogy ilyenek járjanak a fejedben! Vedd a kezedbe az életedet,állj fel a padlóról! Senki nem fogja helyetted megoldani az életedet! Vegyél erőt mgadom és ne rinyalj! Mi lesz ha mar dolgozni fogsz? Szerinted az leányálom? En is az orszag egyik legnehezebb egyetemen vegeztem. Vegigkuzdottem es vegigszop.tam az egeszet. Ez van,oldd meg a gondokat,attol leszel ember! Masnak sem konnyebb,Nehogy azt hidd. Mindenkinek megvan a maga baja,most akkor mindenki otthon sírjon a besotetitett szobában? Hagyd abba...es kezdj el küzdeni!!!!!!
2018. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!