Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek annak hogy ilyen...

Szerintetek annak hogy ilyen sok magányos ember van lehet az az oka hogy sok a rossz ember?

Figyelt kérdés
Sok szemétláda ember van például azok a vállalkozók vagy munkaadók akik lenyúzzák a dolgozókról az utolsó bőrt is és adnak nekik pár forintot amiből még saját magukat sem tudják meghívni egy kólára sem nemhogy egy lányt.
2018. dec. 9. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet változtatni. A lehetőség adott!
2018. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Sok alacsony keresetű embert ismerek, de azért van szociális életük attól függetlenül hogy keveset keresnek.

Ha ruppótlan az ember nyilván ne akarjon olyan nővel össze jönni, akit fine dining étterembe kell meghívni.

2018. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én életemben nagyon sok csalódás ért,csalódtam az emberekben.

Jelenleg nap mint nap bent ülök a szobámban teljesen egyedül és depressziós vagyok.

Van ebből kiút?😢

2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne fogjuk rá erre.
2018. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek igaza van lehet változtatni ki lehet menni külföldre.Legalább a Fidesz elmondhatja hogy csökkent a munkanélküliség.Ha az ember kimegy külföldre, az itthon már nem fog számítani munkanélkülinek az igaz.
2018. dec. 9. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Visszaszívom amit mondtam. Nem tárgyalok hazaárulókkal.
2018. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez az alapkérdés egy tök hamis dilemma. Nem attól lesz valakinek szociális élete hogy pénze van...
2018. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Senki se hazaáruló, de nagyon rossz a helyzet itt. Sokan fájó szívvel mennek innen el mert tudják nincs jövőjük!

2018. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Első ki a hazaáruló?
2018. dec. 9. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hazaáruló aki elmegy ebből a porfészekből, inkább őket árulta el a "haza"...
2018. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!