Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos pasi...

Miért van ennyi magányos pasi a mai világban?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy ha ide feljövök,minden második kérdező Férfi. Miért van ez így emberek?
2018. dec. 11. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert a másik fele meg nő. 50:50.
2018. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Első, ez a teljes lakosságot tekintve lehet, hogy igaz... Viszont ha a trendeket figyelembe vesszük:

- Fiatalabb korban pár százalékkal több férfi van, ez egy többmilliós közösségben már jelentős különbség

- A nők általában az idősebb korosztályt preferálják, a férfiak a fiatalabbat

- A nők tovább átlagban élnek


Szóval persze, nagyjából 50-50, de míg a férfiak többsége fiatalon, élete teljében egyedülálló, addig a nők általában idősebb korukban, sokszor házasság, gyerekvállalás után.

2018. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor a világ a Gyakorikérdések?
2018. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Mert a másik fele meg nő. 50:50."

Ennyi! :)))

2018. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én például azért, mert félek ismerkedni, beszélgetést kezdeményezni lányokkal; illetve annak ellenére, hogy mennyi mindent elértem az életben, mégsem tartom magam semmire. Lényegében mindenből átmentem, csak épp az élet nevű tantárgyból buktam meg.


25/F

2018. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mostanában én is sokat gondolkodom ezen.

Nők könnyebben találnak partnert... Társkereső van, amely kiírja az arányokat, a megoszlás: nők száma nem éri el a 25%-ot sem, jóval több a férfi társkeresőn is...

2018. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Férfitöbblet, Pareto-elv, hipergámia.


Ennyi!


______ __ __ _ _ _ _ _ _ _ _

| ____/_/ / _(_) |(_) (_) | | | | | | |

| |__ ___ _ __| |_ _| |_ ___ | |__ | |__ | | ___| |_

| __|/ _ \ '__| _| | __/ _ \| '_ \| '_ \| |/ _ \ __|

| | | __/ | | | | | || (_) | |_) | |_) | | __/ |_

|_| \___|_| |_| |_|\__\___/|_.__/|_.__/|_|\___|\__|

2018. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nincs semmi férfitöbblet. Ahogy az első is írta ugyanannyi nő is magányos.

Magyarországon 52 éves korig átlag 1%-kal több a férfi mint a nő, 53-tól kezd csökkenni a férfiak száma, 60 évesek között már 10%-kal több a nő mint a ffi, 75 évesen már majdnem 30%-kal.

Egyszerűen sok a magányos, egyedül élő ember. Főleg a nagyvárosokban és a diplomások között. Nő és ffi ugyanannyi.

2018. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a gyk-ból indulj ki. Lehet, hogy több magányos férfi ír ki kérdést, mert sok nő nem beszél erről, vagy épp meg tudja beszélni a barátnőivel. Az én környezetemben (magamat is beleértve) sok magányos nő van, a férfiak többségében kapcsolatban, házasságban.
2018. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha átgondoljuk jobban, lehet korosztályban különbség, hiába van Európában egyenlő arányban férfi és nő.

Tegyük fel a kérdező 20-30 közötti korosztályba tartozik, és ha a vele egyidős nőkre irányítjuk a kérdést, akkor egyértelmű, több a magányos férfi.

ez jutott eszembe:



Több nő van párkapcsolatban nála 10 évvel, vagy annál idősebb férfival, mint fordítva.

Több férfi van poligám kapcsolatban, több a homoszexuális a nők között. Több mentálisan egészséges férfi szenved olyan pszcihológiai problémákkal, mint a depresszió, identitászavar, világi és vallási korlátok, stb amik kizárják a párkapcsolatot nőkkel.

A dolgot árnyolja, hogy több a kivándorló férfi az eu-ból, mint a nő, a nőknek rosszabb anyagi háttere, több a single nők által egyedül nevelt gyerekek aránya, és még folytathatnám. De a számok végül majdnem ugyanazok.

(általam fordított angol hozzászólás, egy igem hosszú cikkből, a lényeget leírtam, mert egyet értek vele)

2018. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!