Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Majdnem minden nap sírok, van, hogy órákat. Szüleimre nem számíthatok semmiben, egyátalán nem támogatnak. Barátom még sosem volt, illetve barátnőm néhány ha van, de egyikükre sem számíthatok igazán. Ti hogy lábalnátok ki ebből a helyzetből? L/16

Teljesen el vagyok veszve,teljesen egyedül érzem magam, nem látom értelmét az életnek

Keress kérdéseket hasonló témában: magány

2018. dec. 13. 13:15  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos velem sem foglalkoztak, nem vagy egyedül.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. dec. 13. 13:22 Privát üzenet
Voltam ilyen helyzetben, így nem kell feltételes módban beszélnem. Első körben dobtam mindenkit, akire a bajban nem lehet számítani. Második körben elkezdtem veszettül sportolni. Ez kiválóan oldja a belső feszültséget, illetve felszabadítja a dopamin hormonokat, amik jó kedvet okoznak. Aztán elkezdtem emberek közé járni, könyvtár, konditerem, stb, és ezáltal új embereket ismertem meg, barátságok alakultak ki. Amíg nincsenek igaz barátaid, addig sem kell elkeseredni, a sporton kívül keress valami jó hobbit, ásd bele magad valami klassz dologba. Ha nagyon szar a helyzet, felkereshetsz egy gyerekpszichológust is, ő is fog adni pár jó tippet. Kitartás!

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. dec. 13. 13:24 Privát üzenet
Sose búsulj,gondolj szép dolgokra még a napsütésnek is lehet örülni.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. dec. 13. 13:24 Privát üzenet
Ha van kedved beszélgetni,akkor én meghallgatlak. :) 17/F

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. dec. 13. 13:24 Privát üzenet

1.: Írj le pár okot, hogy miért sírsz!

2.: Az alatt a pár óra alatt, amíg bőgsz, miért nem csinálsz valami mást? Sport vagy tanulás nem lenne jobb helyette? Főleg, hogy sportolóként, de főleg jó tanulóként leléphetsz kollégiumba!

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. dec. 13. 13:30 Privát üzenet
Segítenek, de nem írtál konkrétumot mi a gondod, csak azt hogy senki nem segít benne. De gondolom csak kell valaki, aki szeret. Írj rá az egyik válaszolóra, hatha.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. dec. 13. 17:33 Privát üzenet
Ez nagyon szomorú. :( Meg tudlak érteni, időnként nekem is vannak nehéz napjaim. Belőlem általában a stressz váltja ki a sírást, amikor eljutok egy olyan idegi állapotra, már nem tudom visszafogni. 18/L

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. dec. 13. 18:48 Privát üzenet
Nem vagy elveszve, magadra mindig számíthatsz... hidd el idővel erősebb leszel! Az élet egy lehetőség, ha beszélgetni akarsz írjál nyugodtan :)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. dec. 15. 14:51 Privát üzenet

Sajnos senki nem mondja el neked, hogy miként, és merre keresd meg azt, amiben jó vagy, amiben értéket teremthetsz a világnak. Ezt az értékképző magatartást majd tudod értékesíteni a társadalmi húspiacon, és lesznek kapcsolataid, amiből majd azt hiheted, hogy értékes vagy.

Vagy fogod, és azt csinálod amit szeretsz, függetlenül attól, mi az adott társadalmi "jóérzés" definiciója (iPhone tulajok), és élvezed amid van!

Találd meg magad, és rájössz, sok szépség van benned. Ez az egészséges egoizmus fogja majd az első gondolatomat is kivirágoztatni.

Szólj, ha kell help!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. dec. 17. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A viszonylag új szomszédom, akivel eddig csak néhány szót váltottam ma délelött öngyilkos lett - Mire számíthatok?
Ha most 3x hosszabbítottak határozott időre közigazgatásban (mindig csak néhány hónapra), annak oka van? Mire számíthatok?
Elhívtam fagyizni az egyik lány osztálytársamat, mire ő azt mondta, hogy: majd meglátjuk, addig még úgy is beszélünk (néhány vidám smiley-val kiegészítve). Mire számíthatok?...
Ebben a világban, mit tehetnék, hogy néhány olyan barátom lehessen, akikre valóban számíthatok?
4 hónapos kisfiammal az ünnepekre a szüleimhez megyünk néhány hétre. Mire számíthatok, hogy fogja viselni a környezetváltozást, hogy máshol kell aludnia?
Azt akarom kérdezni, hogy a határozott idejű munkaszerződésem lejárta előtt, kapok e előrejelzést néhány nappal, hogy mire számíthatok, vagy nem kapok és tudatlanul kell aggódnom? Köszönöm előre is!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!