Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs miért vagy kiért...

Ha nincs miért vagy kiért élnem, akkor tegyem meg?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy letörlöm magamat a közösségi oldalról,mert nem látom értelmét. Úgy se beszélgetek már senkivel. Akikkel beszélgettem sokat,az már régen lelépett,vagy keveset beszélünk,vagy szinte semmit. A barátaim,akiket élőben is ismertem velük sem beszélgetek már,nem keresnek. Úgyszóval egyedül maradtam. Teljesen egyedül. Nincs kiért vagy miért élnem. Akikkel beszélgettem csak azt látnák,hogy tiltottam őket. Valakit nem érdekelné,valaki csak csodálkozna,hogy most miért tiltott le. Elmennék itthonról utána,és megtenném. Azt akarom,hogy eltűnjek mindenhogyan. Azt akarom,hogy felejtsenek el. Bár akik letojnak valószínűleg hamar elfelejtettek/elfelejtenek. Itt szeretnék hagyni mindent. Hátrahagyva mindent. Emberi kapcsolatok 0, karrier 0, jövő 0. Szóval a semmit,és csupa kudarcot hagyom magam mögött. Igen. Gondoltam más megoldásra is,mint hogy megváltoztatom az életemet,vagy új életet kezdek, de a múltat nem tudom elengedni,és feldolgozni. Sem a problémáimat. Nem ilyen életet szerettem volna. Nem fájdalmas,és pokoli életet,hanem egy jobbat,szebbet. De ez a jobb,és szebb élet nincsen,és nem is lesz. Sose lesz olyan jó életem,ami másoknak. Csak beleszülettem egy világba,ahol végig szenvedtem. Nem volt semmi öröm benne,vagy pozitív tapasztalat. Csak negatív,rossz tapasztalatok. Így úgy érzem,hogy nincs értelme tovább folytatni.
2018. dec. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
hány éves vagy? gondolom valami 16 hogy ekkora nagy világfájdalmad van. amúgy meg mi a kérdés, hogy töröld e magad faceról? kit érdekel? töröld. egy rakat embernek nincs is, és nem azért mert olyan rohadt különlegesek, csak simán nem érdekli őket. nekem se lenne senki max egy két ember aki megkérdezné miért töröltem magam, mégse sírok itt gykn. mintha kötelező lenne a szociális média komolyan mondom. vagy az a kérdés hogy nyírd e ki magad? azt meg már beszéld meg a pszichológusoddal.
2018. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban magadért kellene élned, a céljaidért, álmaidért. Ha nem tudod egyedül elengedni a múltbéli traumáid, akkor kérheted szakember segítségét. Én annyi traumát szedtem össze az első 20 évemben, ami nyolc élethosszra is elég lenne, de terápiával néhány év kemény munkájával sikerült feldolgoznom és jó életet teremtenem magamnak. Neked is ezt javasolnám, addig ne add fel, amíg nem sikerül, különben soha semmi nem fog magától változni.
2018. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te komolyan gondoltad, hogy az élet értelmét más emberektől teszed függővé? Ne mással foglalkozz! Neked legyenek céljaid, álmaid, vágyaid! Neked egy bajod van: unatkozol!
2018. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezt már megbeszéltük, kaptál optimális tanácsokat, innentől már a te kezedben a döntés, akarsz-e változtatni az életeden, vagy keseregsz tovább.
2018. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!