Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Édesapám a nyár végén halt...

Édesapám a nyár végén halt meg, normális, ha idén nem várom a karácsonyt? 25/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
igen az, de próbáld meg így is élvezni, a szeretteiddel lenni és annak örülni, hogy ők még itt vannak
2018. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abnormálisnak nem mondanám, de azért....

Anyukád él? Van testvéred? Rokonok, nagynéni, nagybácsik, keresztszülők? Netán partnered?

Gondolj arra, hogy őket is szereted, velük igenis várhatod a karácsonyt.

2018. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális. Azt mondják, haláleset után az első év a legnehezebb, mert akkor kell először az összes, az illetőhöz kapcsolódó ünnepet (születésnap, névnap, karácsony, évfordulók) nélküle végigcsinálnod.
2018. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam, mikor meghalt apukám szintén nyár végén. Ennek 5 éve. A mai napig nem várom úgy a karácsonyt, mint amikor még élt.Sőt,semmilyen más ünnepet. A mai napig várom, hogy besétáljon az ajtón. De tudom, hogy nem fog. Szerintem ez az érzés soha nem múlik el, csak megtanulsz együtt élni vele


őszinte részvétem apukád miatt és kitartást!

2018. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crisopher ***** válasza:
Normális. Ilyenkor még te is gyászolsz, és tudod, hogy nem lesz ugyanolyan a karácsony, mint régen.
2018. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező. Őszinte részvétem.

Én megértem, hogy nem várod a karácsonyt. Egy ekkora veszteség után idő kell, hogy talpra tudjon állni az ember.

2018. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Édesanyám 2 hónapja vesztettem el, és úgy érzem soha többé nem lesz normális karácsonyom.

Nagyon nehéz feldolgozni,...

2018. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!