Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan nyithatnék újra az...

Hogyan nyithatnék újra az emberek felé?

Figyelt kérdés

Alapvetően zárkózott típus vagyok, volt egy időszak fiatalon, amikor mindenhová bulizni jártam meg benne voltam mindenben, és sokan ismertek a városban: azóta már eltelt 8 év, és eléggé belefáradtam sokmindenbe azóta: meghíztam, belekezdtem egy egyetembe ami nem megy, stb., és szeretnék kitörni ebből


Hogyan kezdhetnék el újra élni, akár az egyetem mellett is? (Mérnöki diploma, aki hasonlót végzett az tudja hogy mekkora a nyomás)



Köszönöm előre is a tanácsokat!



2018. dec. 15. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mi köze a végzettségnek az ember személyiségéhez azt kérdezd meg saját magadtól , mert ti tartjátok magatokat sokkal többnek egy kevésbé iskolázott embernél és főleg a fizikai munkásnál. Ti kezdtek minden ismerkedést az egyetemmel vagy főiskolával...és hogy mennyi igazam van igazolja a kérdésed , amibe benne van hogy te mérnök leszel de megsincs senki... és ez milyen helyzet , hiszen te mérnök leszel....arra nem gondoltál hogy közbe egy gyökér vagy....mit csinálnál ha gondod is lenne az életben és nem csak a tanulás miatt rinyálnál? tisztelem azt aki művelt és tanul és ennek megfelelően értelmesen viselkedik.

Az hogy itt teszed fel a kérdésedet és ahogy reagáltál jelzi hogy te nem vagy az hiába lesz esetleg mérnöki diplomád.

2018. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Látom szúrja a szemed az, hogy nekem mérnöki diplomám lesz :D

Pusztán azért írtam oda, hogy legyen sejtése a válaszolóknak (már akinek van annyi esze hogy ne higgye azt egyből hogy ezzel én nagyzolni szeretnék) hogy miért estem ebbe a gödörbe szociálisan


Látom téged meg a fene nagy őszinteséged miatt pontoztak le 34%-ra más, hasonlóan értelmes válaszaid miatt

2018. dec. 16. 01:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Senki nem szereti a nyers őszinteséget, ami bántja az önérzetüket. Mindenki azt szereti, amit hallani akar. Nem zavar ha valaki okosabb vagy iskolázottabb, ha ahhoz megfelelő mentalitás társul.

Kérlek meséld el milyen szociális gödröt jelent az egyetemi tanulás?

2018. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#5: Úgy tűnik letörölték a kedves 34%-os válaszoló első kommentjét, így felcsúsztál a helyére, úgy tűnik mintha magadat szidnád 😂😂



Ha más nem is, legalább jót nevettem ezen az egészen, hogy mennyire beszűkült emberek is vannak: arra a kérdésre hogy mi vág taccsra a tanulásban, hát pont az: évek óta egy cérnaszálon lógni hogy megvannak-e a tárgyak meg a kreditek, áttesznek-e fizetősre vagy sem, mikor tudom befejezni, stb.

Ehhez hozzájárul a tanároknak a hozzáállása, ami szintén nem tölt el túl nagy reményekkel



Te papolsz itt a modorról meg illemről, holott én tudtommal egy szavammal se váltottam ki olyasmit amire valakinek úgy kellett volna reagálnia mint ahogyan te tetted: irigységgel, szurkálódással meg kötekedéssel


Úgy tűnik mintha nem is én lennék aki itt tanácsra szorulna ezalatt a kérdés alatt

2018. dec. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!