Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is arra vártok, hogy...

Ti is arra vártok, hogy valaki kihúzzon titeket ebből a magányból és végre normális szeretet teljes életet éljetek?

Figyelt kérdés

Én igaziból egész életemben magányos voltam és nem jutott ki az életembe sok boldogság :( Jó, nem vagyok annyira idős de azért az idő érzem, hogy szalad el mellettem 18 vagyok (lassan 19) és még nem volt barátnőm, se semmilyen nemű kapcsolatom igaziból lányokkal. Fiú suliba járok ezért ez még jobban megnehezíti a dolgomat...

Szeretek beszélgetni, ismerkedni voltak már lányok akikkel beszélgettem csak ők is eltűntek, valószínűleg mert az ország másik felén laktak és csak unalomból beszélgetett velem vagy azért mert ő is magányos volt és jó volt, hogy valaki ott volt mellette....

Szóval mint említettem nem hozott még össze az élet egy lánnyal akivel végre boldogan élhetném az életem... Depressziós nem vagyok, csak egyszerűen szomorú és elkeseredett... Mert úgy érzem elpazarolom legszebb éveimet... Nem tudom, hogyan tudnék kimászni ebből a szomorúságból, mert emiatt nem is kezdeményezek mert igaziból félénk és visszahúzódó vagyok szóval soha nem mennék oda egy lányhoz... Ez tudom nem jó dolog de igaziból én ilyen vagyok, nem tudok megváltozni egyik pillanatról a másikra...

Olyan lányokat kéne találnom akik olyanok mint én és megértenek és nem néznek furának és különcnek...

Értitek amit mondok? Szerintetek mit kéne tennem?


18/F



2018. dec. 16. 14:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
nem.én nem várok erre. nem is bízok meg egyikben sem. 17/f
2018. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
És most miért néznek furának, és különcnek?
2018. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Sokáig vártam rá, hogy majd jön a "nagy megmentő és megment".

Be kell látni, hogy az ember önmagáért tud csak tenni, mindenki saját sorsa kovácsa.

2018. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Igen, és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy milyen jó lenne ha tudnám magam klónozni mert én csak magammal tudnék ellenni, sok emberrel próbáltam már , de mindenki okosabb nálam vagy ha nem akkor nem lehet vele beszélni mert hallássérült.


Én 3 percnél tovább nővel még nem beszéltem pl. ez rekord.


20/F.

2018. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én meg még érintetlen vagyok, és tudom, hogy már úgy is fogok meghalni. Na ez hogy tetszik?

31/F

2018. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#1: Azért ez elég negatív hozzáállás...

#2: Amiért ilyen visszahúzodó csnedes vagyok, nincs barátnőm, sokan biztos melegnek gondolnak vagy nem tudom... Igaziból a szokásos sulis dolgok, ha más vagyok mint ők akkor különc vagy és kész! Ha olvasol mondjuk és szórakozásból megnézel egy filmet a hétvégén az fura. Mert a normális elfogadott hétvégi program valamelyik kocsmában lerészegedni... Aztán hétfőn végigaludni a sulit mert másnapos vagy...

#3:Igaziból egymást mentenénk meg vagy nem is tudom... Csak van még hozzám hasonló lány akinek ugyan ez a baja és ugyan így egy ilyen típusú fiúra vár... Vagy ez túl mesébe illő? :( Én teszem amit tudok, de nem fogok saját magam elveinek ellent mondani!

#4:Ezt nagyon sajnálom és nagyon meg tudom érteni :c

2018. dec. 16. 15:34
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem fog a sült galamb a szádba repülni :)

Nem pazarlod el a szép éveidet, még jó pár év van belőle hátra. Internetes ismerkedést próbáltad? Egész jó dolgok születhetnek ott, csak persze nem az ország másik felén kell keresgélni (bár ki tudja, lehet pont ott találod meg).

Ne görcsölj rá nagyon erre a nincs barátnőd dologra, mert akkor csak rosszabb lesz, és nehezeben fog menni. Most végzel majd középiskolában, jól gondolom? Ha igen, akkor az egyetem pl. nagyon sok lehetőséget tud adni ilyen téren. Ott már sokkal kötetlenebbek és önkifejezőbbek az emberek, könnyebb találni hozzád hasonlót :)

Kezdeményezni viszont muszáj leszel. De ne aggódj efelől :D Ha egy lány pl. nagyon sokat néz, esetleg rád mosolyog, vagy látod az arcán hogy pozitív arckifejezése van, nyugodtan odamehetsz hozzá, mert valószínűleg nem ok nélkül néz téged. De ugyanígy odamehetsz bárkihez, aki szimpatikus, ha úgy adja a lehetőség. Nyakonvágni nem fognak, maximum elutasítást kapsz, de ezt is felhasználhatod arra, hogy önbizalmat szerezz: "Hé sikerült leszólítani egy lányt!" Csak az első alkalom lesz nehéz :D Esetleg ha haverral mész, adhat egy kis önbizalomturbót előtte (Ha máshogy nem is legalább azt mondja, hogy ne legyél pu.ci. De még ez is sokat tud segíteni hidd el :D)

2018. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5: Nem tetszik de sajnos félek attól, hogy ha nem történik valami, az az nem érkezik valaki és ment meg akkor én is ilyen helyzetbe kerülök :c
2018. dec. 16. 15:35
 9/24 anonim ***** válasza:

én amikor akartam tettem ellene

ne várj a sült galambra hanem tegyél érte, hogy összejöjjön!

2018. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1.es vagyok. nem negatív tesó,csak először magadban kell boldog legyél. ha egyedül boldog vagy akkor érdemesebb csajozni
2018. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!