Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 évesen itt vagyok teljes...

23 évesen itt vagyok teljes kilátástalanságban, öngyilkosságra készülve. Az egyetlen dolog, amely visszaadhatná az életbe vetett hitemet, egy lány szerelme, amely viszont szintúgy reménytelennek tűnik. Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ami a háttértörténetet illeti: nem túl rózsás gyerek- és tinédzserkor, hol jobb, de többségében rossz anyagi helyzet, emellett is végigszenvedett BSc, épp MSc záróvizsga előtt állnék, de már képtelen vagyok tanulni, fizikailag, szellemileg és lelkileg már padlón vagyok... Az életben hiába próbáltam dolgozni, tenni, h jobb legyen, nem csak nekem, többségében másoknak, minden rosszul sült el, mindenben balszerencsés vagyok, többségében visszaéltek a jóindulatommal, lehúztak, becsaptak, a bajban persze a többség magamra hagyott.. A szerelem lett volna az egyetlen dolog, ami az életbe vetett hitemet vissza tudná adni, de sajnos nem régóta ismerem a lányt, egyszer találkoztunk személyesen csak, kb 3 hónapja, azóta ő jár az eszemben, egy ideig neten próbáltam a kontaktot tartani, de most már sajnos ez sem működik... Ezzel a történettel félek letámadni, mert biztosan jönne az elutasítás... Mit gondoltok, mit tegyek? Mondjam el neki ennek ellenére minden mindegy alapon már? Vagy mit tudnék tenni?

Már egyszerűen semmi életkedvem nincs, gyomorideggel fekszek-kelek, nem tudok enni, pihenni, a záróvizsga biztosan bukó lesz, mivel tanulni sem tudok, próbálom annak is a látszatát kelteni..

Ha öngyilkosság, mi az, amely biztos és gyors megoldás?



2018. dec. 16. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Pszichológus a megoldás
2018. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
40%
Csak vonat elé ne ugorj. Tököm tele, hogy minden héten van egy félnótás öngyilkos, aki miatt órákat késik a vonat, én meg ácsoroghatok kint, a hidegbe.
2018. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%

Vonatot ne... Kötél vagy gyógyszer, vagy penge...


Önsajnáló rinyagépekre nincs szükség.

2018. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted ki fogja ezt elolvasni?? A lanyoknak meg ferfi kell nem egy ilyen szoval az valoban remenytelen szamodra. Keress hobbit.
2018. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
58%
Menj oda hozzá!mi történhet??
2018. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
0%
Válaszolók csöndes kérek
2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
0%
Csöndet
2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%

Akkor maradj csöndben ;)


Kérdező, a vonatokat meg a valahonnan leugrálást felejtsd el. Nem humánus

2018. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

A szerelembe vetett hitedet nem muszáj elveszteni. Biztos rossz, hogy neked ő kell, neki meg te nem annyira, de lehet találsz majd valaki még jobbat!

Nekem is volt, hogy én szerettem valakit, nem lehetett semmi köztünk, akkor persze rossz volt, de azóta nem is bánom. A mostani páromnak nagyon örülök és ez jobb, hogy vele vagyok, mintha máshogy alakult volna.

2018. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A szitkozódás és gúnyolódás nem maradhatott el, örülök neki, ha valakinek ez vicces...

Igen, humánus megoldásra gondolkodtam eddig is, szóval nem fogok senkinek életre szóló traumát okozni, vagy kirúgatni, mert miattam késik el a munkából..

2018. dec. 16. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!