Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül tölteni az ünnepeket?

Egyedül tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lényege?
2018. dec. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül egyetlen családtaggal, de nem tartjuk meg. Miért kérdezed?
2018. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden karácsonyom... Ünnepem magámyos. Idén lesz egy éve, hogy valakivel tényleg szeretetben tudunk lenni, bár nem ünneplünk.
2018. dec. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is ettől félek minden évben :( A karácsony és a szilveszter :( Mindenki olyan boldog és a szerelmével tölti én meg egyedül a szüleimmel :( Ami jó, nyílván csak 18 éve ez megy és már unalmas... Gondolom ő nekik sem ez minden álmuk... Fát sem állítunk egy ideje senki nem szereti itthon a karácsonyt :/ Mondjuk ha lenne barátnőm lehet más lenne... Nem tudom.. Marad az egyedüllét és valami film vagy sorozat mint minden évben...
2018. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Torrentről?
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte és utána a legnehezebb. Amikor mindenhol a készülődőket látni, utána meg meghallgatni, ki kivel volt, mit kapott, mit evett, stb., te meg egyedül voltál. Ez a legfájdalmasabb. De magát az ünnepet meg lehet tölteni tartalommal. Ajándékot vesz az ember magának, feldíszíti a szobát, illatgyertyát éget, zenét hallgat, sétál a nyugodt utcákon, és ha nem is hívő, belegondol a sztoriba, amire az egész karácsony épült, és amelynek szereplőivel a magányos ember különösen azonosulni tud, ha belegondol.
2018. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz. Látom mindenhol a boldog párokat, nekem meg 3 éve nincs senkim. Egyszerűen hiába próbálkozok senki nem akar velem összejönni.

Ugyhogy nagyon nagyon rossz lesz magányosan és a filmek se kötnek le.

2018. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet jó érzés, de használd ki a pihenés, hogy nem kell dolgozni, kényeztesd magad finomságokkal, filmekkel, és gondolkodj azon, hogy hogyan is építhetnéd fel magad, hogy egyedül is egy egész ember legyél, s így bevonz más embereket, akik jó hatással vannak rád! Tudom, már lecsengtek az ünnepek, de hátha valakinek egyszer pont ezek a gondolatok segítenek, mert ezek a fránya ünnepek minden évben jönnek.
2019. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!