Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon miért nincsenek barátaim...

Vajon miért nincsenek barátaim? Talán soha nem is lesznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy átlagos lány vagyok, bár kicsit magamnak való és nehezen nyílok meg az embereknek, de igazából ha nagyon akarok akkor bárkivel el tudok beszélgetni. Vannak olyan emberek viszont akiknek könnyebben megnyílok, de mégsem alakultak ki szorosabb barátságok.

Emiatt nagyon egyedül érzem magam sokszor, hiányoznak az életemből a barátok, akikre mindig számíthatok. Nem rég szakítottam a párommal és most végképp rossz így egyedül átvészelni.


Néha úgy érzem soha nem is lesznek barátaim, mert már kijártam a gimit és ennyi idősen már mindenkinek megvan a maga kis társasága, így egyre nehezebb találni saját társaságot.


A legjobb lenne ha lenne egy oldal, ahol lehetne barátkozni. Itt is próbáltam már barátkozni, de valahogy ez nem a legjobb hely erre szerintem. :)


20/L



2018. dec. 17. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


szerintem lehet itt is, legalábbis eddig már kétszer is volt szerencsém. Mivel pont ugyanezt érzem, hogy iskolán kívül már bejáratott társaságok vannak. És mivel te is ide írtál, ezért valószínűsítem, hogy te sem tudsz beilleszkedni egy új társaságba sem az internet nélkül:)


Írhatsz nekem is, ha szeretnél, nem harapok meg senkit és szívesen beszélgetek.

De egyébként csak elég bármilyen tetszőleges levelező/társ/barátkereső oldalra felmászni, állítólag ott egész jó a sikerindex. Itt a legfőbb probléma szerintem az, hogy általában akivel élvezhető a beszélgetés, az tipikusan az ország másik felében lakik.


24/F

2018. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Gyenge próbálkozás első. Kevés, mint maci sajtban a brummogás :DD
2018. dec. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyel nyitott es masok fele erdeklodo! Ez a kulcsa...
2018. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most egyetemre jársz, vagy dolgozol? Nem vesznek körbe szimpatikus emberek sehol? Ez nem szokatlan, hogy egy új helyen nem megy azonnal a beilleszkedés, hiszen nem mindenki olyan, hogy azonnal fel tud oldódni, nekem is kellett az új munkahelyemen azért pár hónap, mire úgy éreztem, hogy természetesen tudok viselkedni a többiekkel.
2018. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
írj :) 20/l
2019. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!