Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
bantalmaztak egész gyerekkoromban nem foglalkoztak velem, van egy betegségem is, és a szüleimnek eszükbe sem jutot hogy ezt ki kéne vizsgáltatni, mikor kutakodtam utána leesett az állam és azonnal közöltem velük. de semmi reakció, eltelt x év azóta és semmi érdeklődés afelől, az apám minden apró jelentéktelen dologért üvötött és vert engem, "csecsemő voltam" és akkor is. kaptam. mostanság annyi emlék kavarog bennem hogy nem bírom elviselni és mindig durva öngyilkos gondolatok ugarak be, amiket ki is próbálok. sgítsen valaki

2018. dec. 17. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus talán tud segíteni. Vannak lelkisegély vonalak is.
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem megyek pszichologushoz mert bezárnak
2018. dec. 17. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem zárnak be.


A kényszergyógykezelés elrendelését szigorúan szabályozza az egészségügyi törvény. Akkor rendelheti el az orvos, ha a beteg nyilvánvalóan ön- vagy közveszélyes magatartást tanúsít, és más módon nem lehet megakadályozni. Amíg nem akarod aktívan kinyírni magad, és másokat sem, fel sem fog merülni ilyesmi. De még ha el is rendelik a nem önkéntes beszállítást, akkor is egyrészt 48 órán belül bírósági felülvizsgálat történik, és a bíróság soha nem rendeli el a kényszergyógykezelést. Másrészt az úgynevezett "zárt osztály" sem zárt, ha akarsz, bármikor távozhatsz, ugyanis a kezelésről való lemondás elidegeníthetetlen alapjog.


Sokkal valószínűbb, hogy az orvos hümmög egy sort, majd előadja a mantrát, hogy szedjél Frontint meg Rivotrilt talicskaszámra, az majd jól leszedál, és majd ha teljesen tönkrement az agyad, akkor kapsz még erősebbet, míg teljesen be nem gyogyózol.


Ezért nem szabad pszichiáterhez menni Magyarországon. A pszichológus azonban egészen más, arra van szükséged. Ne félj tőle.

2018. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó, nap mint nap előfordulnak direkt okozott munkahelyi balesetek, miért nem tudok ugy megsérülni hogy komoly bajom legyen..
2018. dec. 17. 19:38
 5/13 A kérdező kommentje:
annyi bántalmazás és sértés ért hogy képtelen vagyok az élethez.
2018. dec. 17. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg menj pszcihológushoz, az segít majd, és nem fognak bezárni.
2018. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen balesetek?
2018. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
voltam már és nem lett jóvége, el se kezdtünk beszélgetni, de már a markomban volt egy doboz szanax.
2018. dec. 17. 19:43
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kamu. Muszaly minden nap egy ilyen kamuval jonni? Ha igaz lenne ... Tudod h bajod van megsem mensz dokihoz, aztan azt mondod voltal de nem jott be akkor dontsd mar el mivan. Es ha probalgatod az ongyilkossagot mert "nem serulsz meg komolyabban" akkor te nem ongyilkos akarsz lenni csak sajnaltatod magad . Ne kamuzz koszi.
2018. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy magadban okozol kárt nem zárhatnak be, csak ha ezzel mást is veszélyeztetsz (pl ha egy gázvezetéknek nekirontasz egy légkalapácssal :D)
2018. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!