Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldogtalannak érzem magam az...

Boldogtalannak érzem magam az érettségi előtt, kilátástalan minden?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Van egy barátom aki folyamatosan piszkál,nagyon önző,nagyon kisajátít. Ki akar menni külföldre,mert azt hiszi ott kolbászból van a kerítés. Hiába mondom,hogy nincs. Én a BME-re szeretnék menni.

Emellett van egy csodálatos sclerosis multiplexem. Apával élek édesanyám meghalt 2017 májusában. Nincsenek barátaim,nincs senkim a barátomon kívül aki mondom,nagyon lelki terrorban tart. Talán ezért nem tudok vele szakítani mert nincs másom...Nem bírom tovább..segítsetek,kérlek


2018. dec. 17. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A barátod elhúz külföldre, te pedig egy millió emberrel fogsz megismerkedni az egyetem alatt, előtted az élet.
2018. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A "barátoddal" - aki nem az (!)- szakítanod KELL!!!! Kártékony, súlyosan árt neked! Ki kell szabadulnod a börtönéből, hiszen gonosz veled, nem szeret, hogy végre a saját életedet éld. Fiatal vagy még, rugalmas, ne ragadj bele a mocsárba! Barátkozz, beszélgess emberekkel, járj el, ahova tudsz, és kéne neked egy pszichológus, aki ebben melletted áll.
2018. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás!!
2018. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
A barátod azért viselkedhet így veled, mert boldogtalan. Nem téged, hanem csak saját magát szereti. Aki folyamatosan csak fájdalmat okoz, nincs tekintettel rád, az előbb-utóbb találkozik az életben ugyanolyan emberrel, mint ahogy ő viselkedik. Hasonló, a hasonlót vonzza. :)
2018. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

BME-n kb. öt aranyos, intelligens srác fog jutni minden egyes ujjadra kedves kérdező. A barátodat meg dobd ki, csak kihasznál.

Ami az SM-et illeti manapság már nagyon szépen kordában lehet tartani.

2018. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Rövid az élet, ne hagyd, hogy elnyomják a jókedved mások!

Amit szeretsz, csináld, ami nem okoz örömet, kerüld el nagy ívben!

Találd meg, ami miatt megéri felkelni holnap!

Én eszerint a mondás szerint élek:

Keresd meg, ami miatt meg is halnál, és utána hagyd, hogy megöljön. :)

2018. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Hűha, nagyon jól beszélsz utolsó!
2018. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!