Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy ez másképp...

Mit csináljak, hogy ez másképp legyen? Édesanyámékon kívül senkim sincs. Mit csináljak, hogy kialakuljon egy kissebb baráti társaság? Mindig egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nyáron exemmel is szakítottunk. Új városba költöztem, tehát tényleg magamra vagyok utalva. Nagyon hiányzik egy olyan társaság akikkel jól megértetném magamat.

Nektek kik a barátaitok és hogyan barátkoztatok össze?


2018. dec. 18. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az előző városodban sem volt senkid?


Velem is pont ez történt, csak én faluból városba mentem és városba meg nem beszélik a magyart.

Nekem az exemmel szeptemberbe lett vége.

Barátaim vannak de mivel elköltöztem így nem tudok velük találkozni.

És most tanulom a nyelvet mert így dolgozni sem birok, hogy változzon a helyzetem. Néha eljárok sétálni de egyedül rossz így hetente egyszer elmegyek a boltba és a többit nyelv tanulással töltöm. Szóval megértelek.

2018. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz normalis barátok nem igazán... Itt is csak olyanokat talalna az ember akik isznak,drogoznak diszkoznak nap kozben meg otthon fekszenek, ertelmes dolgot nem csinalnak.. egyetemista srac vagyok 22 eves.
2018. dec. 19. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!