Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hajléktalannak lenni 17 évesen?

Hajléktalannak lenni 17 évesen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hülye vagyok az élethez. Tapasztalatlan,semmirekellő vagyok. Egyszerűen semmire se vagyok jó. Miért is? Mert mentálisan zavarodott vagyok,és munkaképtelen is vagyok. Tehát nem tudok dolgozni. Így ez sokkal egyszerűbb lenne szerintem. Családom sosem lesz. Így az kilőve,mint családalapítás. Az álmomról lemondtam,mert a mentális betegségemből adódóan nem csinálhatom. Lehetek hajléktalan 17 évesen,vagy muszáj betöltenem a 18.életévemet? És hogyan lehet túlélni?
2018. dec. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

télen keress fűtött helyeket

ne igyál alkoholt, mert attól csak kitágulnak az erek


nyáron megfelelő helyre rakd a cuccaidat, rejtsd el


tisztálkodás csapoknál lehetséges


de most még van neted, van egy hajléktalan szimulátor játék, próbáld ki, egy kis guide hogyan fogsz élni


de utána is olvashatsz sok dolognak

2018. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, akkor elmégy nyugatra hajléktalankodni.
2018. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 18, én is ott fogom végezni. Bár jobb lenned a duna mélyén
2018. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért erősen kétlem, hogy az egyetlen lehetőséged a hajléktalanság. Bárki lehet az, de a hajléktalanság az szörnyű dolog, az nem rendes élet.

Az a gond, hogy semmi konkrét nem derül ki és így elég nehéz mondani bármi hasznosat. Milyen mentális probléma? Miért vagy munkaképtelen? Miért nem lesz családod, mi van a mostanival? Mi az álmod és miért nem csinálhatod?

Mivel tényleg nem tudok részleteket, így nem jelentek ki semmit határozottan, de az is lehet, hogy most csak nagyon negatívan látod a dolgokat valamiért, és igazából nem is annyira rossz a helyzet.

2018. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!