Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem mehet ez így...

Szerintetek sem mehet ez így tovább? Ti is azt gondoljátok hogy még nagyobb baj lesz mint ami most van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy már az önmagában nagy baj lesz ha nem lesz nyugdíjunk,de ha még egyedül is fogunk maradni,nem lesz társunk,nem lesznek gyerekeink akire számíthatunk mi nagyon meg fogjuk szívni.Nem véletlenül mondják az idősek hogy ők most nem lennének fiatalok.Nekik sokkal jobb volt fiatalnak lenni mint nekünk.
2018. dec. 19. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

milyen törvény is akar korlátozni abban, hogy legyen bárkid is?

a saját hülyeségedet ne kend másra

2018. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem mehet?

Tegyèl èrte ès nem leszel egyedül,vàlj vonzóvà,tanulj meg kommunikàlni a nőkkel.

Az a baj,hogy a palik beszèlgetni sem tudnak iszonyat mit bènàznak.

Mesèltèk nekem ezt is a nők,kb. se egzisztencia,se sportossàg,se cèlok,de dumàlni se tudnak,ezek szerintem ne akarjan kapcsolatot előbb magàt èpìtse fel.

2018. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a törvények korlátozzák hogy az embereknek legyen valakijük hanem az emberek korlátozzák egymást.
2018. dec. 19. 12:19
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló nem csak ez az oka hogy annyi férfi egyedül van.És nemcsak férfiak,nők is vannak sokan egyedül.Hogy ki tehet erről?Egyszerű a válasz mindannyian.
2018. dec. 19. 12:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

dehogy mindannyian


én régen padlón voltam, nem akartam kapcsolatot, utána hozzáláttam, megkerestem mit kellene tennem és azóta volt sok lehetőségem, kapcsolatom is


rinyálni mindig lehet, meg mást hibáztatni, ha nincs kapcsolatod az a TE hibád!

neked kell tenned azért, hogy összejöjjön és nem a sült galambra várni és sírni

2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj.

Számomra a munka az élet, így a nyugdíjjal nemcsak a munka, hanem az életem is véget érne.

Szóval én személy szerint csak örülök neki, ha nem lesz vagy minél később lesz nyugdíj, és minél tovább lehet dolgozni.

Otthon ülni egyedül, nyugdíjasként, éveken át, borzalom lehet.

2018. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Akinek van családja, az is maradhat egyedül.
2018. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

"Mesèltèk nekem ezt is a nők,kb. se egzisztencia,se sportossàg,se cèlok,de dumàlni se tudnak,ezek szerintem ne akarjan kapcsolatot előbb magàt èpìtse fel."


még jó, hogy te annyira okos gyerek vagy, hogy tanácsokat adj bárkinek is.

2018. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

8-as tudod NŐK mondták ezt és mondják is.

Nem hiába szídják a palikat,mondjuk lehetne belőle tanulni és nem lennétek frusztráltak,mondom NŐKkel beszélgettem ezekről,mind ki vannak a magyar palikra.

Tudod nekem nincs bajom a nőkkel érdekes.

2018. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem tudsz magyarul beszélni, se helyesen írni


téged ez nem frusztrál?

és a neked panaszkodó nőket nem frusztrálja?

2018. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!