Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A sok csalódás után mit lehet...

A sok csalódás után mit lehet tenni? A magány mindig győz.18/F

Figyelt kérdés

Most történt velem a legutóbbi csalódás egy lánnyal kapcsolatban. Mikor már végre elkezdek boldog lenni és az életem végre jó irányba megy akkor jön az élet és jól odaver... Nehogy már boldog legyek!

Mivel is megismertem egy új és nagyon gyönyörű szép lány és végre láttam az alagút végén a fényt, hogy ő majd kihúz és (mivel ő sem volt a toppon) mindketten majd boldogan élünk amíg meg nem halunk. De nem... Hoztam a tőlem elvárhatót és tudat alatt valahogy megutáltattam magamat mivel igaziból semmi rosszat nem csináltam csak egyik pillanatról a másikra eltűnt az életemből... Komolyan gondoltam az egészet, pont erre volt szükségem de ő amilyen hirtelen jött olyan hirtelen el is tűnt az életemből...

Lehet elég sejtelmes de nem véletlen, higgyétek el!

Mit lehet ilyenkor tenni? Mikor annyira egyedül vagy, annyira kilátástalan, hogy boldog párkapcsolatban élj, hogy legyen egy nő mellettem akivel teljes lehetne az életem amire már oly rég vágyom... Mert érzem ahogy az élet elszalad mellettem és életem legszebb időszakát elpazarlom... Vagyis boldogtalanul élem meg ezt az időszakot.

Mindenkinek kijár a boldogság csak én valahogy mindig elszalasztom vagy elrontom. Sokszor nem rajtam múlik egyébként (vagy nem is tudom mivel nem tudom megbeszélni velük sosem mi volt a baj mert mindig a könnyebb menekülőutat választják) mert én a szívemet lelkemet beleadom az egészbe de nekik ez sem elég. ÉN NEM VAGYOK ELÉG!

Most jönnek az ünnepek és csak hatványozódik a fájdalmam és a magányom ami a mellkasomat nyomja... A karácsony, az újév én meg egyedül töltöm az ágyban egy könyvvel vagy valami filmmel és könnyeimmel elárasztott arcommal fekszem le és merülök álomba.

Van bárki aki megért? Aki úgy szint elveszett és nem tud ebből a magányból kitörni? Mert a boldogság csak pillanatok és olyan hamar elmúlnak...


Ez egy segélykiáltás a végtelenségbe, remélem valakihez eljut...



2018. dec. 20. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valójában túl sok vagy, megijednek tőle. Élj úgy, hogy jól érezd magadat egyedül, és akkor majd jön egy nő, aki el akarja venni tőled ezt a boldogságot. :D Viccet félretéve tényleg ne másoktól várd a segítséget, mert eltűnnek és nem írnak vissza.
2018. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ez történt most amit leírtál. Elvoltam magányomban majd elkezdtem beszélgetni egy hasonló lánnyal (mint írtam ő sem volt a toppon) mivel eleve így találtam rá, hogy rossz volt neki meg minden, kellett a segítség és egyszerűen nem... Nem ment... Én ilyen vagyok, ez van!
2018. dec. 20. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, senki nem magyarázta el neked, hogy más nem fog kihúzni semmiből, csak saját magadra támaszkodhatsz.
2018. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én teljes mértékben megértelek.

Ugyan ebben a cipőben járok...:/

Mondhatni, sorstársak vagyunk.

Fontos, hogy ne vessz el magadban, és menj előre az álmaidért! Most még 18 vagy, tanulsz, de eljön az, amikor lesz kereseted, autót tudsz venni stb...és könnyebben eljutsz helyekre.


Jönni fog egy lány is :)

KITARTÁST! És Kellemes, Boldog Ünnepeket Kívánok! (19F)

2018. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek veled nagyon. Már nagyon régóta nem volt mellettem egy barát sem. Az utóbbi jópár évben valahányszor valamilyen emberi kapcsolat kezdett kialakulni, idővel végül akaratlanul sikerült eltaszítanom magamtól az adott személyt vagy elzárkóztam előle. Emiatt gyakran emésztem magam, bár tudom, felesleges. Azért egy halvány reménysugár még él bennem, hogy mi, számkivetettek is megtaláljuk egyszer a boldogságot, megismerkedünk olyan emberekkel, akik úgy fogadnak el bennünket, amilyenek vagyunk és akik előtt fel merjük vállalni önmagunkat. 18/L
2018. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először is fejezd be az önsajnálatot, olyan vagy mint valami besavanyodott fószer. ( Jah, egyébként én nem finomkodok, sajnálom) Egyébként minden azon függ hogy mennyire akarod a változást. Nyavalyoghatsz otthon, de attól semmi sem lesz jobb. Semmi. Az élet rövid ne vesztegesd már az önsajnálatra. Találkozz a barátaiddal, menj valahová, legyél emberek közt. Szerinted a négy fal közt fogod megtalálni életed szerelmét? Hát, nem. Beszéld meg valakivel a problémád, aztán áll talpra. Te vagy a sorsod kovácsa. Nem a szüleid, nem a barátaid, nem én. Te.
2018. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik nem próbáltak még lejjebb húzni és pozitív hangvételű kommentet írtak és támogatnak. Mert tényleg ilyenkor jól esnek a kedves szavak!

Nagyon jó hallani, hogy vannak hasonló emberek mert tényleg nagyon reményvesztett vagyok...

Nem sajnáltatom magam, elmondtam a saját történetemet. Ez van velem, érdekelnek más emberek akik esetleg ugyan így vannak. Vagy akik tudnának segíteni, támogatni.

Igenis van az az ember aki kihúz a magányól, már megtörtént csak sajnos őt elvesztettem! Szóval engem ti ne akarjatok semmiről se meggyőzni ha egyáltalán nem voltatok még ilyen helyzetben vagy éltétek ezt át.

Könnyű a 4 fal közül hülyeségeket kommentelgetni az interneten....

Én ilyen vagyok, ez van. Nem kértem a gyűlölködő beszédet és a lenézést...

2018. dec. 20. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 válaszoló vagyok. Még annyit fűznék hozzá, hogy nekem is volt hasonló élményem. Ugyan csak internetes levelezőtársról volt szó, rendkívüli hatással volt rám, úgy mint előtte soha senki más. Azzal rontottam el a dolgot, hogy folyamatosan ostoroztam, lealacsonyítottam magam és a negatív tulajdonságaimat sorolgattam, amivel sikerült elriasztanom őt, pedig éreztem, hogy kedvelt. Próbált megértő lenni velem és meggyőzni arról, hogy az ég világon semmi gond nincs velem, de én nem akartam hinni neki... Több, mint egy évig nem tudtam elengedni, elfogadni, hogy vége a beszélgetésünknek, pedig ez csak egy "ártatlan" levelezés volt, mégis mély nyomot hagyott bennem. Most már szerencsére nem kezdek el könnyezni, ha eszembe jut, nem pörgök rajta a nap 24 órájában, de sokáig szörnyen nehéz volt elterelnem a gondolataimat róla. De úgy érzem rendesen megtanultam a leckét és többet nem akarom egy siránkozó, önsajnáltató, életképtelen, szerencsétlen ember benyomását kelteni egy külső szemlélőben, még akkor sem, ha belül így érzek. Mindig törekedjünk arra, hogy a pozitív énünket mutassuk, sugározzunk, elégedettségét és önbizalmat. Szerintem ezek nagyon sokat tudnak segíteni és az emberek többsége valószínűleg szívesebben barátkozik egy jó kisugárzású, vidám személlyel, mint annak az ellenkezőjével.
2018. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Tulajdonképpen ez a lány is ilyen volt, végtelenszer mondtam neki, hogy gyönyörű és ha küldött magáról egy képet akkor teljes szívemből őszintén dicsértem és ajnároztam. De ő sosem hitte el, csúnyának tartotta magát... Mikor meg most élőben találkozhattam volna vele és a szemébe mondhattam volna, hogy ő életem leggyönyörűbb és legszebb lánya akit valaha láttam a tali előtt egy kicsivel letiltott... Borzalmas... Az fáj még ennél is jobban, hogy nem tudja magáról milyen szép... Borzalmas érzés mert én mindent megtettem, támogattam őt és ez jött hálául...
2018. dec. 20. 21:26
 10/12 anonim válasza:
8%
Hát ha valamire nincs szükségük a nőkre, az egy ilyen pali mint te. Olvasván amiket írtál, tisztára mintha lány lennél, méghozzá egy depressziós, szomorú, hisztis, aki próbál okosnak tűnni, meg itt is próbálja a "boldogságot" megtalálni xd. Túl görcsösen vágysz arra, hogy valaki melletted legyen. De ez nem így működik. 1-2 napot sem beszélsz valakivel, ráadásul feltételezem a neten, de te már a jegygyűrűt keresed kb, aztán csodálod hogy inkább nem beszélnek veled. :) Sírj nyugodtan otthon, hogy neked miért nincs senkid, nehogy véletlenül megtaláld a problémákat magadban, aztán vagy javíts rajtuk, vagy fogadd el, és törődj bele. A te döntésed. Ha elfogadod azt amilyen vagy várhatsz, előbb utóbb majd jön valaki, aki talán elfogad így ahogy vagy. Puszi <3
2018. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!