Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is a pénzes vagy...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek is a pénzes vagy sokkal jobb anyagi helyzetben lévők lenézik, nem fogadják be a szegényebbeket?

Figyelt kérdés
Én ezt tapasztalom.
2018. dec. 21. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Kivéve a fiatal, csinos lányokat, azokat befogadják.
2018. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy lenézik, csak az ő 'tempójukat' kisebb zsebpénzből vagy bérből nehéz tartani. Ezért inkább elmarad egy idő után. Persze mint mindenhol, itt is vannak kivételek.
2018. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiatal, csinos lányokat? XD Ha szegény vagy, akkor nem tudsz annyira csinosan öltözködni. Nem engedhetsz meg magadnak különféle olyan cuccokat, meg kozmetikai bigyókat, amivel feltűnővé válsz mások szemében.
2018. dec. 21. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
#3: De tudsz. A ruha a 21. században nem luxuscikk.
2018. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem is

a nagyképűek nézik le a kisképűeket

2018. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A ruha a 21. században is luxuscikk. Ha alacsony a fizud, akkor tud az lenni.
2018. dec. 21. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én sokkal jobb anyagi helyzetben vagyok, mint sokan mások mégsem nézek le senkit


a barátaim mind kevesebbet keresnek és vannak köztük gyári munkások vagy épp raktárosok

az, hogy ki mennyire érzékes emberileg, azt nem a fizetése határozza meg

2018. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem néz le senki senkit, csak szimplán kialakulnak az anyagi-társadalmi rétegek és az adott életvitelhez, hobbikhoz, körökhöz bizonyos anyagi szint kell.


Például én sem megyek a főnökeimmel síelni hétvégente, nem ruccanok ki a jobb anyagi helyzetben lévő ismerőseimmel több hetes nyaralásra.


Ellenben van ismerősöm aki nagyjából az alap létezés szintjén él anyagilag, őt még egy jobb sörözőbe sem tudom elhívni vagy egy étterembe, nem hogy nagyobb programra.

2018. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem sok esetben pont a (sokkal) rosszabb anyagi helyzetben lévő kezd el ellenérzéseket felmutatni.


Neked miből telik erre?

Ez mennyibe került?

Honnan van erre pénzed?

De jó neked hogy van pénzed.

Ha ennyi pénzed van, miért nem adsz belőle.

Én ezért ennyit és annyit dolgozom.


Ha előjönnek az anyagiak akkor sokszor hallom a "ha ennyire nem kell add nekem" mondatot. Meg látod, hogy ellenérzéseket vált ki a másikból az, hogy neked van pénzed és nem adod neki. Mintha bármilyen mértékben felelős lennél az ő anyagi helyzetéért. Pedig nem keresek őrült nagy összeget, de nem is szórom el feleslegesen.

2018. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem nézek le senkit se de a lakásomba nem engedek be senkit se. Ez az én magántulajdonom, mondhatni az én váram és a vendégeimet szeretném én magam megválogatni nem szegénységi alapon.

A kérddző logikájával India stb... lakosságának 90%-át be kéne fogadni a lakásomba?

2018. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!