Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira elegem van már! Mit...

Annyira elegem van már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már abból, hogy senki sem foglalkozik velem. Az állítólagos "barátaim" csak akkor írnak, ha kell nekik valami, például házi, segíteni kell nekik valamiben stb...

Amikor pedig meséltem nekik a barátomról, vagy bármi másról egyből összenéztek és olyan furcsák lettek, majd hírtelen elkezdtek teljesen másról beszélni és nem figyeltek rám.

Nem értem, hogy miért, mert én szerintem kedves vagyok mindenkivel és nem viselkedek beképzelt módjára sem.

Volt egy barátom, akivel eleinte nagyon jó volt, viszont pár héttel később már nem is foglalkozott velem, alig találkoztunk, alig beszéltünk messengeren is.

Néha néha telefonáltunk messengeren, de vagy nem figyelt rám, vagy aludt...

Azért kellett vele telefonálnom, mert nem akarta, hogy mással beszéljek, például a legjobb fiú barátommal, akivel már évek óta barátok vagyunk.

Vele össze is vesztem emiatt, amit a barátom művelt.

Amikor írt, akkor nekem egyből rögtön vissza kellett írjak neki, mert ha nem egyből jött azzal, hogy nem is szeretem, meg biztos mással beszélek. Bezzeg amikor én írtam neki, ő megnézte és nem írt semmit, az nem volt baj én ne szóljak semmit miatta. Volt amikor napokig nem írt és ez nekem nagyon rosszul esett.

Az tette fel a pontot az i-re, amikor felrakott az egyik közösségi oldalra egy képet az exével.

Utána volt egy kis szünet köztünk és vagy 2-3 hete megint beszélünk, és olyanokat írogat, hogy hiányzom neki, csak én kellek neki stb...

Most meg megint hanyagol és vissza se ír, ha meg visszaír, akkor kb ilyen egyszavas válaszok...

Mit tegyek? Miért nem foglalkozik velem senki sem?

17L



2018. dec. 21. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
És most nagyon szeretnéd, hogy foglalkozzanak veled?
2018. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki foglalkozott veled és te elcseszted. Az expasid pedig jobb ha tőlem tudod, hogy csak megdugni akar, ha hagyod magad. Legközelebb a szeretteidre jobban figyelj oda és járj nyitott szemmel, hogy ne ilyen kis önző cafkákat nevezz a barátnődnek.
2018. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne másokért élj,hanem saját magadért. Ne másokkal foglalkozz,hanem foglalkozz saját magaddal.
2018. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éretlen tinikkel vagy körülvéve..
2018. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem foglalkozik senki veled, mert nincs saját életed, és az embereket az taszítja, ha azt szeretnéd hogy belőlük álljon az életed.
2019. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!