Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek vannak még ilyen...

Szerintetek vannak még ilyen lányok valahol?

Figyelt kérdés

Szinte minden lány olyan akar már lenni mint a többség, és mivel nem vagyok egy közösségi ember még nem nagyon láttam normálisabb lányt. Szerintetek van 14-18 között még olyan lány aki beérné egyetlen párral egy életre, hűséges elfogadó és nem volt már 12 éves korára 20 fiúval? Egy ismerősöm is fent van snapchet-en meg ilyen hülyeségeken, és ő élvezi nézni a sok kis tiniribit, ez egyáltalán nem az én stílusom, mit lehet élvezni ebbe?

A kis visszahúzódóbb lányok meg el vannak nyomva az ilyen selejtek miatt.



2018. dec. 21. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el az olyan lányokat is. Amúgy nem unod a felesleges rinyálást?
2018. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szia, mondta valaki hogy nem fogadom el? Ha úgy vesszük a tényt hogy ennyi szenny van a mai világba, azt tényleg nem fogadom el, de nem lehet ellenük tenni sajnos semmit. Vagy válaszolj a kérdésre vagy maradj csendbe, senki sem kérdezett erről.
2018. dec. 21. 20:09
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Evolúciós szerepe is van annak, hogy mindenki olyan akar lenni, mint a többség. Mivel ha olyan vagy, mint a többség, akkor élvezed a többség elfogadó erejét, ami számtalan előnnyel jár és még több negatív dologtól óv meg.

S ez átültethető 2018-ra is. Pl.: Nem közösítenek ki, befogadnak, nem szivatnak halálra, nem vernek meg, stb.


Nem igazán lehetsz megnyerő srác, ha más lányokat, akiket nem ismersz már "selejtnek" hívsz, csak azért, hogy beédesgesd magad egy itt lévő lánynak "hátha" alapon.


Sok normális lány van, inkább a probléma az, hogy "nem vagyok közösségi ember" = félénk, önbizalomhiányos vagy.

Ez meg soha nem szimpatikus..

2018. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel a rinyálással még a normális lányoknak sem fogsz kelleni.
2018. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3-as amilyen lányt én szeretnék magam mellé, az valószínűleg olyan visszahúzódó mint én. Én nem szeretem ezt a beilleszkedés dolgot. igazából ha fizetnének se akarnék olyan páwa lenni mint úgy átlagba a többség.

Több féle ember van, amilyen én vagyok abból sajnos kevesebb. Egyébként normális lány alatt olyanra gondoltam aki hasonlít rám, nem feltételnül egy mintapolgárt. Ha egy túlzottan normáis lány lenne, mint például aki sosem káromkodik vagy éppen minden egyes emberrel leáll és segít az márr megint csak nem én lennék, és talán nem illenénk össze. A normális kifejezéssel a hozzám illő-re akartam célozni.

2018. dec. 21. 20:13
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért lettem lepontozva,mert megmondtam az igazat? Nem tudja elfogadni aki nem az elvárásai szerint cselekszik. Ebbe nincs semmit sem belemagyarázni. De főleg önmagát nem tudja elfogadni. Különben összejönne olyannal. És ha megtapasztalja a rosszat,abba mi a szégyen? Legalább szerzett élettapasztalatot e téren is. Fel tudja mérni,hogy ez milyen rossz,aztán fejlődik.
2018. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Te együtt lennél olyan lánnyal aki már lefeküdt valakivel és előtted szeretett valaki mást? Mert én nem tudnám megcsinálni, és nem is akarom.
2018. dec. 21. 20:16
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Hát pedig előbb utóbb csak ilyen emberekkel leszel körülvéve. Mi az, hogy nem tudnál olyannal lenni, aki már lefeküdt valakivel?

Meg szerinted, mit néz a tiniribiken? Azt, hogy jól megmónikáztatná őket. Téged alapból a lányok taszítanak,én nem is tudom... hány éves vagy?

2018. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az az egész életem egy kalap fos volt. Ez az egyetlen dolog van amit szeretnék ha tökéletes lenne. Viszont ha nem szretnéd magad lejjebb pontozva látni, akkor állj le, mert nem ez volt a kérdés lényege. Szia :)
2018. dec. 21. 20:20
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
ne foglalkozz az előzőkkel. tudatlan birkák
2018. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!