Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha nekem van...

Szerintetek ha nekem van munkahelyem, testvéreim, szüleim, pénzem, fedél a fejem fölött de nincs barátnőm akkor érthető ha szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek örülnöm kéne,boldognak kéne lennem így is?Félig tele van vagy félig üres a pohár?
2018. dec. 21. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Azt tudod ugye, hogy a barátnőt nem a gólya hozza?
2018. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon boldogtalannak és üresnek érzem magam így.Én úgy gondolom hogy lányok,nők nélkül nem az igazi az élet.És szex nélkül is rossz.
2018. dec. 21. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

És mit vársz? Hogy majd jön a barátnő, mint a mikulás alászáll a kéményben és jól megszexel téged?


Keressél nőt, basszus...

2018. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell tanulni értékelni, amid van, mielőtt az élet megtanít értékelni, amid VOLT.


Ha pedig akarsz valamit, akkor tenned is kell érte.


A pohárban 50% víz és 50% levegő van. Mindkettő nélkülözhetetlen az élethez.

2018. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn a helyedben halál boldog lennèk!

(egy szerencsètlen)

2018. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha pedig akarsz valamit, akkor tenned is kell érte."

Ezzel egyetértek.

Gyerekkori neveltetésed miatt lehet hogy úgy érzed, baj, ha vannak vágyaid.

Azzal semmi baj, ha valakinek nincs barátnője. Ha te viszont úgy érzed, hogy vágysz rá, de ezt nem követi tett, akkor sajnos elfojtod a vágyadat, ettől lehetsz szomorú.

Vagy ha próbálod magad meggyőzni, hogy neked nem tetszik valaki, vagy hogy te nem tetszel neki, akkor szintén ez a helyzet, elfojtasz.

Ha az hogy szomorú vagy ezt hálátlanságnak érzed a szüleid felé, az nem segít rajtad. Biztos vagyok benne, hogy mindenki azt szeretné a családodban, hogy boldog legyél.

Kérj meg valakit, hogy ezt beszéljétek meg (a te és az ő érdekükben) tanuld meg világosabban közölni, hogy mit akarsz, mire vágysz, illetve sok lány biztos bóknak venné, örülne, ha tudná, hogy tetszenek neked, keresnék a társaságodat, abból pedig lehet bármi.

Félig tele vagy félig üres?

A mérték a lényeg szerintem. Panaszkodni a megfelelő embernek, ha meghallgat lehet, ameddig a megoldásra koncentráltok és van utána változás. Enélkül panaszkodni viszont lehet az örökkévalóságig.

Ha viszont valami nem stimmel és bemagyarázom magamnak, hogy az úgy igenis rendben van, az viszont önbecsapás és önfeladás.

Mindkettő véglet fél tenni annak érdekében, hogy elérje azt amire vágyik. Inkább a megoldásra érdemes koncentrálni, ami alapvetően kizárja a tele-üres pohár allegóriát, pragmatikusnak kell lenni. Tehát, ha engem ez előre visz, akkor ezt és ezt teszem.

2018. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!